Prosinec 2013

Hráčem roku je Jura

30. prosince 2013 v 19:37 | Vlken |  Nástěnka
Tuto sobotu se ve večerních hodinách uskutečnilo vyhlašování Zlatého míče 2013, ankety, která má rozhodnout, kdo byl nejpřínosnější pro naše letošní skvělé fotbalové výsledky - 4 výhry (proti Hnusákům, Borovné a dvakrát proti 9.A); dále ke 3. místu z halového turnaje, 2. z domácího turnaje a 1. z toho mysletického.

Letos se anketa skládala ze tří kategorií - hráč roku, hráčka roku a cizinec roku. V kategorii hráč roku zvítězil Jura, druhým byl Klíšťa a třetí Petr. Hráčkou roku se opět stala Leňule a cizincem roku se stal Martin Novák.

Na záznam z vyhlašování se můžete podívat zde:

Zlatý míč 2013

10. prosince 2013 v 0:00 | Vlken |  Nástěnka

Rok se s rokem sešel, skončila sezona a já musím opět vyhlásit nejlepšího hráče roku.

Osmice nominovaných je utvořena z hráčů, kteří letos fotbalově reprezentovali SKZ alespoň dvakrát. V kategorii Cizinec roku je pětice hráčů, kteří byli pouze zapůjčeni a významnou měrou stáli za významným úspěchem.

Jelikož se nám záhadně vytratil papír se zápiskami gólů zápasu s Borovnou, tak zde góly z tohoto zápasu nejsou započítány. V červeném kolečku jsou označeny zápasy a v modrém turnaje.

!!! AKTUALIZOVÁNO !!!

Do finální nominace Hráče roku se dostali: Martin Petrů, Jiří Skála a Petr Skála. Čtvrtý skončil Václav Novák, na pátém místě se umístil Vlastimil Novák, šestá byla Lenka Skálová, sedmý Tomáš Kopecký a osmá Lucie Skálová.

Z kategorie Cizinec roku se do finální nominace proboj(d)ovali Ondřej Hes, Patrik Matějka a Martin Novák. Čtvrtým byl Petr Teplý a pátým Jiří Lacina.

Vyhlašování proběhne 28. prosince od 20:30 v kulturním domě.