Květen 2013

Nové lavičky

18. května 2013 v 11:24 | Vitryol |  Co nového ve vsi?
Ve středu se jelo nakupovat do nejmenovaného jihlavského Baumaxu. A cože tam bylo? Lavičky a stolečky. Protože ve Zvolenovicích se koná poměrně dost událostí - čarodějnice, turnaje, posezeníčka - tak se obec rozhodla nakoupit toto zařízení. Kluci Skálovi hned tuto novinku vyzkoušeli a na turnaji můžete i vy.

TURNAJ - přihlášené týmy 2013

5. května 2013 v 14:58 | Vitryol |  !!! TURNAJ !!!
Na letošní turnaje je pozváno 10 týmů, které se do konce května musí vyjádřit, zda pozvánku přijmou nebo ne. Pokud se nějaký tým odhlásí, bude toto volné místo buď zrušeno nebo se přihlásí háhradní tým. Tým musí obsahovat kapitána, který se stará o svůj tým (platby, chování na turnaji, protesty), 4-8 hřáčů z toho alespoň jednu dívku, která musí odehrát potřebný počet minut.

ZVOLENOVICE - oranžová - Jiří Skála (C), Tomáš Kopecký, Vlastimil Skála, Milan Skála, Petr Skála, Martin Petrů, Petr Teplý, Lucie Skálová

SK TELČ - černá - Novák Vlastimil (C), Kotrba Milan, Kolář Marek, Kolář Patrik, Kozák Martin, Bártů Jan, Pája Kretová

DIKTÁTOŘI - modrá - Václav Novák (C), Libor Vašina, Dominik Kujal, Ladislav Matys, Lumír Žákovský, Daniel Matějka, Jan Zeman, Sabina Vítů

SDH MYSLETICE - červenobílé - Standa Dolský(C), Lukáš Tomšů, Christián Kainz, Radim Vejbor, Iva Vejmělková

BOROVNÁ - rudá - Zdeněk Špinar (C), Matěj Zeman, Roman Vejbor, Pavel Macků, Nikola Trojanová

HNUSÁCI - modrobílá - Patrik Matějka (C), Michal Valena, Filip Chromý, Michael Leško, Viktor Tůma, David Hajdík, Vojtěch Prokop, Terka Chromá

VOŘEŠI - zelená - Michaela Mácová (C), Jakub Máca, Martin Nosek, Jan Milota, Miloš Wolfschütz, Daniel Jirků, Martin Slabý, David Kudláček

LOS CARLOS - bílá - Karel Nechvátal (C), Marek Cejnek, Lenka Skálová, ing. Ladislav Chalupský

URBANOV - černobílé - David Pospíchal (C), Martin Kubelka, Jiří Kotrba, Daniel Šebesta, Eva Šebestová

PRVÁCI - tmavě zelená - Ondřej Prosr (C), Jiří Franěk, Radek Kučera, Jaroslav Čech, Matěj Klimeš, Marie Čechová

TURNAJ 2013 - info

1. května 2013 v 23:56 | Vitryol |  !!! TURNAJ !!!
Základní informace:
MÍSTO: ZVOLENOVICE (hřiště se nachází naproti rybníku směrem na Novou Říši)
DATUM: sobota 13.7. 2013
ČAS: 8:00 - 18:00
JÍDLO A OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

po turnaji bude hrát místní kapela SELEN
více informací na emailu vitryol@seznam.cz

!!! JEDNÁ SE O PÍSKOVÉ HŘIŠTĚ - ŽÁDNÉ KOPAČKY !!!

po skončení skupin bude 20 minut přestávka a pak se začne hrát pavouk
všechny zápasy v pavouku se hrají systémem KO, v případě remízy rozhodují hned penalty (3 série, pak náhlá smrt)
po skončení finále bude předávání cen
Určování pořadí ve skupině:
1. body
2. vzájemný zápas (popřípadě tabulka pouze tří týmů)
3. více vstřelených gólů
4. rozdíl skóre
5. penalty

Zápas:
Zápas ve skupině se hraje dvoukolově (rozděleno na poločasy) - prvně se odehrají první poločasy, potom druhé - konečný výsledek se počítá z obou zápasů
Poločasy v pavouku jsou za sebou
Hrací doba v základních skupinách 2 x 7 minut, finálové zápasy 2 x 10 minut
na hřišti budou za tým 3 hráči a jeden chytající brankář
střídání bude hokejové, vždy však, když je hra pozastavena (aut, faul,..)
auty se budou kopat z čáry
z autu neplatí gól, vždy se ho musí někdo dotknout (tečnou) - toto neplatí pro brankáře dané brány
z rohového kopu gól platí i přímo
k zápasu budou k dispozici min. dva míče

Brankář:
může chytat rukama pouze ve vápně
pokud stojí alespoň jednou nohou ve vápně může chytat, pokud ne, znamená to automatickou penaltu
pokud je potřeba vystřídat brankáře, tak pouze při přerušení hry a oznámením rozhodčímu
nemusí mít stejnou barvu dresu
na ocenění Nejlepší brankář musí odchytat alespoň 6 poločasů

Všeobecná pravidla:
hráč nemůže být na soupisce více než jednoho mužstva
každé mužstvo bude zastupovat kapitán zapsaný na přihlášce, který bude zodpovídat za mužstvo v průběhu celého turnaje
rozhodčí zápasu je zástupce týmu, který předchozí zápas prohrál (při remíze si dají kámen-nůžky-papír)
rozhodčí řídí zápas a rozhoduje sporné situace během zápasu, případný protest podává kapitán mužstva "Jurům" bezprostředně po zápase po složení 20 Kč. Protest rozhodnou "Jurové" a rozhodčí zápasu. Proti tomuto rozhodnutí již není odvolání.
úmyslné zdržování hry je ztrátou míče pro mužstvo
za hrubý faul vyloučení hráče na 2 minuty, příp. do konce zápasu - po gólu se hráč nevrací
ruka ve vlastním vápně, jiného hráče nežli brankáře, je automatická penalta (neplatí pro krytí a ruku u těla)
penalta je střela přes celé hřiště (z vápna) do prázdné branky
!!! Každý tým musí mít na soupisce alespoň jednu dívku, která musí odehrát alespoň 10 minut za skupiny, pokud tým postoupí dál, tak navíc 2 minuty (platí pro semifinále a finále) !!!

!!! Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu pravidel a provozního řádu kdykoliv v průběhu turnaje !!!