Únor 2013

Výroky z vyhlašování 2013

10. února 2013 v 0:07 | Vitryol |  Výroky
Ani jsem nečekal, že tyto výroky vzniknou. Ale vyhlašování Zlatého míče se nám trošku zvrhlo, tak nebylo o hlášky nouze. Dost tomu pomohla Tomova rumová plachetnice a Petrova prezentace, které jsme se dočkali až po hodině. Jen pro rekapitulaci, Zlatý míč vyhrál Vlasta Novák, Výrok roku Simča a víc už si z toho večera nepamatuji :D tak se bavte u výroků i tento rok:

1. Venca má proslov: "V půli sezóny jsme museli vyměnit trenéra, protože ten předtím byl úplnej debil," a bývalý trenér Jura reaguje: "Veno, vždyť to jsem byl já."

2. Venca pokračuje ve svém proslovu: "Možná někteří členové SKZ nejsou spokojeni s trenérem a kapitánem..." a kapitán Vlasta také reaguje: "No s kapitánem jsou."

3. Jura vyhlašuje vítěze Výroků, který ovládla Simča. Petr do doprovodí komentáře: "Jediným konkurentem Simči byla ona sama."

4. Vencovo slovo na konec: "Ještě bych chtěl poděkovat všem, kteří nebyli do Zlatého míče zapsáni...(začne ukazovat na jednotlivé hráče)... což je třeba všichni."

5. Petr předává volební obálku s vítězem ankety. Venca to doporvodí slovy: "Doufám, že tam je Schwarzenberg."

6. Venca slavnostně vyhlásí jako vítěze Vlastu, předá mu cenu, pusu a pak řekne: "Vlasto, až doma."

7. Klíšťa je vyhlášen jako třetí: "Já to čekal, protože mi jednou Peťa psal, jak se píšu ve třetím pádě."


Vyhlášení Zlatého míče 2012

3. února 2013 v 17:35 | Vlken |  Nástěnka

"Chtěl bych Vás přivítat na vyhlašování Zlatého míče. Jelikož loňský rok neměl v naší historii obdoby, v jeho 366 dnech se psaly příběhy, rozhodl jsem se pro vytvoření této ankety, ve které se rozhodlo, kdo byl hlavním písařem těchto příběhů."

Tak těmito slovy začalo vyhlášení. Poté jsme opět vzhléhli na pětici nominovaných:

Video z vyhlašování


V následujících okamžicích předstoupil nový trenér, vzal si obálku s papírem uvnitř. Vytáhl papír, přečetl a už bylo známo jméno vítěze. Je jím náš kapitán Vlastimil Novák. Následoval proslov vítěze, poohlédnutí za jeho úspěšným rokem, graf vývoje bodů ankety, předání cen, a vyhlašování končilo těmito slovy:

"Na závěr bych chtěl poděkovat všem, že zahlasovali a rozhodně doufám, že zase za rok vyhlásíme Zlatý míč."