Prosinec 2012

Silvestrovský speciál

31. prosince 2012 v 15:14 | Vitryol |  Zvolenovský plesk
Na konec roku se vždy dává to nejlepší, nejveselejší a to, na co chtějí hlavní aktéři zapomenout. Proto při prohlížení složky XXX jsem narazil na nezapomenutelný koncert Jury a Míry, kterého se účastnil pouze jeden člověk, jejich manager Petr K. Tak si užijte aspoň ze záznamu kapelu Rumové víly.

Je libo vítězný taneček?

4. prosince 2012 v 20:14 | Vitryol |  Soutěže
Ve Švýcarsku právě probíhá Mistrovství světa ve florbale a našim se zatím velmi daří. A také pěkně slaví. Na videích se můžete podívat jak. Proto mě napadla myšlenka, že bychom také něco natrénovali. Tak jak to vidíte? Názory do komentů.


Výroky roku 2012

2. prosince 2012 v 16:16 | Vitryol |  Výroky
Letos jsme už fotbalovou sezónu uzavřeli, a tak Vám k Mikulášovi přinášíme to nejlepší, co se u nás na hrací ploše vyslovilo. Tento rok všechny přesvědčovala Simča o tom, že se může zařadit k takovým výrokovým legendám jako je Pája a děda Novák. K tomu jí gratulujeme a teď ještě chybí vybrat výrok roku. Tak pčlivě hlasujte, komentuje a smějte se :)

BŘEZEN:
Starý Klíšťák zase jednou hraje DRD za temnou stranu: "Vytvořím si 10 000 otroků..." Po chvilce řekne vážným hlasem: "A teď si najdu toho nejhnusnějšího otroka ... a půjdu s ním do lesa."

DUBEN:
Míra běhá po hřišti jako splašenej a najednou se zastaví, spadne a pronese: "Asi mám zlomenou nohu." Sundá si boty, vysype ji a radostně oznámí: "To byl jen kamínek."

KVĚTEN:
Pája se ptá Jury: "Juro, bude zítra fotbal?" - "Zítra asi ne, protože se ve 4 hraje hokej."
Druhý den je Pája viděna, jak ve 4 hodiny jde k rybníku s hokejkou.

ČERVEN:
Simča se na fotbale ptá ostatních, zda neví, kolik je hodin. Pája ihned reaguje. Koukne na hodinky a praví: "Je půl šestý a mám to nastavený podle televize." Petr na to: "Ale ta jde o půl hodiny blbě." Načež Pája odpovídá: "Ne, o půl hodiny dobře"

PRÁZNINY:
Tři dny před zvolenovickým turnajem se musí dodělat úpravy na hřišti - posíct tráva, připravit hadice, dosypat písek... Tak skupinka 4 odvážných se toho ujala a sešla se na hřišti. Každý dostal svoje náčiní a na Vaška zbyl srp. Vašek si ho hrdinsky vzal a pronesl: "Od teď mi říkejte Kapitán Srp," hlasitě zabejčil, zašermoval s ním a vrhnul se na vysokou trávu. Za dvacet minut přibíhá k Jurovi, že si musí odskočit domů, že se trošku sekl do prstu... Za hodinu nám jde Vlasta oznámit, že Vašek byl v nemocnici a seknul se do šlachy. A Tom prohlásí památnou větu: "Hold je to Kapitán Srp."

ZÁŘÍ:
Simča se učí státy světa do zeměpisu. Jde k Jurovi, jestli by ji nepůjčil slepý mapy z jeho mladých let. Jura jí je půjčí a dá jí jen tak na oko otázku: "A víš kde je Norsko?" - "Jo, někde nad Itálií..." - Jo? (smích) a kontinenty znáš?" - "To je lehký, Severní a Jižní Amerika, Austrále, Antarktida, Afrika, Evropa a Čína."

BONUS:
Na turnaji v Borovné hrají Zvolenovice zápas proti (Krahulčí) Telči. Jura se dostane do brejkovky a střílí se slovy: "To je hráč," a trefuje pouze tyč. O chvilku na druhé straně stejný brejk, stejná slova, stejná tyč, ale jinej vejr.