Září 2012

Nohejbalový turnaj v Žatci

19. září 2012 v 10:45 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Jelikož o prázdninách bylo spousta práce s objížděním turnajů, přáteláků, oslav narozenin a různých všemožných akcí, omlouváme se hned na začátku se zpožděním našich článků. Zejména tohoto, který se měl zveřejnit již někdy koncem června, aby to bylo více aktuální, protože dne 24. června se v Žatci na oslavu místní poutě konal Nohejbalový turnaj, kterého se zúčastnila naše skvělá trojka Skálů (Janička, Jura, Leňule) a skvělou trenérkou Luckou. Turnaje se zúčastnilo asi 8 týmů a naši reprezentanti z SKZ se umístili na krásném 3. místě. Tímto jim gratulujeme a doufáme, že se od nich dočkáme dalších skvělých úspěchů.

Vítězná trojka s pohárem, diplomem a pivním oceněním


Holky s trenérkou LuckouNohejbal 2012

14. září 2012 v 13:07 | Vitryol |  Nástěnka
V sobotu 25. srpna se ve Zvolenovicích uskutečnil druhý ročník nohejbalového turnaje. Opět se účastnilo 6 týmů, tak se hrála jedna skupina, tedy každý s každým, a potom následoval pavouk. Pozvání přijali : obhájci titulu BECHER TEAM (Zvolenovice "A"), TOVÁRNÍCI (Mrákotín), PNEU JAKUBEC (Telč), ŽATEC, ŽELVY (Mrákotín) a PŠTROSI (Zvolenovice "B")


Jméno nového míče

13. září 2012 v 17:22 | Tomi |  Nástěnka

Sice trochu se zpožděním, ale nakonec přeci Vám přinášíme výsledky hlasování o jménu nového míče. O jméně jste rozhodli vy v naší anketě, kde jméno Terráňa zvítězilo s vysokým náskokem nad jménem Háňa a Móňa. Tímto tedy křtíme náš nový míč jménem Terráňa a doufáme, že se nám s ním bude hrát alespoň tak dobře jako se Soňou a dočkáme se s ním mnoha skvělých zápasů.

Výroky prázdnin 2012

10. září 2012 v 11:35 | Vitryol |  Výroky
Prázdniny už skončily a děti se vydaly do školy. I my v redakci jsme se museli dát do práce, protože tu máme spoustu restů - první jsou výroky, který právě plníme. Dále se v nejbližších dnech můžete těšit na reportáže z fotbalových turnajů v Mysleticích a konečně i ze Zvolenovic, který by měl být pojat speciálně + turnaj v nohejbale. Tak se těšte a teď už výroky :)

1) Petr opět chytá jako Iker Casillas a dostává pomalou malou domů. Petr, jak je jeho zvykem, to chce kopnout co nejdál, ale najednou se kopne do nohy a padne na zem. potom vstane a prohlásí: "Mně se spletly nohy."

2) Hráči Zvolenovic si vyjeli na kapelu UDG do Staré Říše, kde se Vlasta společensky unavil. Protože to byla venkovní zábava a nebylo zrovna nejtepleji, tak Jura půjčil Vlastovi jsou trenérskou bundu a holky ho odvezly k babičce. Ráno mu Jura volá, jak mu je a Vlasta s úsměvem dovává: "Dobrý, jen nevím, proč mám u sebe tvoji bundu."

3) Naši hráči se koukají v kulturáku na Mistrovtví Evropy ve fotbale, kde právě česká reprezentace hraje proti Rusku. Po 20 minutách hry do kulturáku Simča s Renďou, posadí se a koukají s ostatními. Najednou se Simča začne smát: "Tak to jsme ještě neviděla, za Rusko hraje nějakej černoch." Náhle se začnou smát ostatní, proto že je jednalo o Thea Gebre Selassie z Třebíče.

4) Když zápas skončil a všichni byli už v náladě, tak se Vlasta zeptal Simči: "Simčo, nepůjdem se koupat navostro?" "Ale já si nevzala plavky."

5) Tři dny před zvolenovickým turnajem se musí dodělat úpravy na hřišti - posíct tráva, připravit hadice, dosypat písek... Tak skupinka 4 odvážných se toho ujala a sešla se na hřišti. Každý dostal svoje náčiní a na Vaška zbyl srp. Vašek si ho hrdinsky vzal a pronesl: "Od teď mi říkejte Kapitán Srp," hlasitě zabejčil, zašermoval s ním a vrhnul se na vysokou trávu. Za dvacet minut přibíhá k Jurovi, že si musí odskočit domů, že se trošku sekl do prstu... Za hodinu nám jde Vlasta oznámit, že Vašek byl v nemocnici a seknul se do šlachy. A Tom prohlásí památnou větu: "Hold je to Kapitán Srp."

6) Jura má na starosti trénování dorostíku, ale s dětmi je to těžký, navíc, když se za hřištěm objevily díry na osvětlení. Filip s Martinkou tam pořád odbíhali a schovávali se do nich. Najednou se ozve hlasité ječení a na hřiště přibíhá Martinka se slovy a skoro s brekem: "Filip mi tam ukazoval nějakou žížalu..."

7) Jura s Martinkou se jdou Lucky a Janičky zeptat, jestli nepůjdou na fotbal. Jura zazvoní a Martinka začne počítat: "Jedna, dva, tři,... tak tady bych nechtěla být pošťákem."