Srpen 2012

Zápas Borovná - Zvolenovice

22. srpna 2012 v 17:03 | Vitryol |  Nástěnka

Na sobotu 18. srpna naše hráčka Lenka domluvila mistrovský zápas s týmem FC SMRČKY BOROVNÁ. S těmi hráči Borovný, kteří porazili tým Zvolenovic na našem turnaji. Proto se pětice vyvolených - Leňule, Jura, Petr, Václav a Vlasta - vyjela v červené felicii se za nimi podívat. Lenka zápas domlouvala asi týden, mezitím se 5x změnilo datum i hřiště. Nebylo se tedy ničemu divit, když naši hráči přijeli v 6 do Borovný a hřiště vypadalo, jak na divokém západě - neposekaná tráva, brány, bez sítí a lajna byla v této oblasti sprosté slovo. O půl 7 přišel první hráč Borovný a začal schánět zbylé hráče a sítě. A v 7 hodin to všechno vypuklo:

Z Kapitána Srpa je trenér

21. srpna 2012 v 20:40 | Vitryol |  Nástěnka
Sobotního večera se vyvolená trojička - Pavla Brychtová, Jaromír Doupník, Václav Novák - nemohla dočkat. O půl deváté - po mistrovském zápase s Borovnou, o které připravujeme článek - se rozběhla velká beseda. Odstupující trenér Jura se na ní chopil slova a komentoval události současné sezóny, turnajů a novinek z obce. Po té, co skončila prezentace, kterou dělal náš šéfdesigner Petr Skála, přišla na řadu slavná volba. Jedenáct lidí rozhodovalo o osudu hráčů SK Zvolenovice. Šest hlasů stačilo na zvolení v 1. kole, jináč by do 2. kola postoupili nejlepší 2 kandidáti. Všichni přítomní napsali na papírek svého vyvoleného koně a začlo se sčítat. Po osmi hlasech bylo hlasování poměrně vyrovnané - Václav 3, Pája 3 a Jarda 2. Pak však začala stíhací jízda Václava Nováka a zbylé 3 hlasy obdržel on a stal se novým trenérem. Novému trenérovi přejeme hodně štěstí a vyhraných zápasů. (Pro ty, co neví, proč je Vašek Kapitán SRP, tak ať si počkají na prázdninové výroky:))

Jméno pro nový míč

19. srpna 2012 v 13:43 | Tomi |  Nástěnka
Jak jistě většina z Vás ví, náš chudák oranžový míček "Soňa" zažil poslední dobou celkem perné chvíle na turnajích po okolí i našem hřišti a není tedy divu, že vypadá tak, jak vypadá. A proto se do naší obce přikutálel nový míč zakoupený v Jihlavě. Tento míč, oficiálně nazývaný Adidasem Terrapass, dosud nemá jméno, kterým ho budeme nazývat v obecních kruzích. Prosíme Vás tedy tímto, aby jste do komentářů psali své návrhy na jméno, jen Vás prosíme, aby jména byla hezká a pokud možno neodkazovala na příjmení některých obyvatel naší obce, jak bylo navrhováno na volbě trenéra. Prozatím je v anketě pouze pár jmen, ale pokud nám do komentářů nějaké pěkné napíšete určitě ho tam přidáme.


Turnaj v Mysleticích - info

15. srpna 2012 v 20:29 | Vitryol |  Nástěnka
TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

→ Kde : Mysletice
→ Kdy : 26.srpen 2012
→ Čas : Nástup 8:30 (losování) Start 9:00
→ Startovné : 500 Kč

STYL HRY / PRAVIDLA
→ 5+1
→ Hokejkové střídání
→ Aut - házený
→ Gól z autu bez teče neplatí !
→ Malá domů neplatí !
→ Za tvrdý faul (na žlutou či červenou kartu) 2minuty ven
→ Hraje každý s každým první 4 postupujou, dále se hraje semifinále, malé finále (o 3. místo) a Grand finále
→ hraje se 2 x 8 minut

REGISTROVANÉ TÝMY

1) FC Mysletice
2) FC Smrčky Borovná
3) FC Hnusáci
4) Olší
5) TJ Podyjí Černič
6) Zvolenovice
7) Volfířov
PŘIJĎTE A PŘIJEĎTE PODPOŘIT SVŮJ TÝM

Nominace:
Jiří Skála,Tomáš Kopecký, Vlastimil Novák, Václav Novák, Martin Petrů, Lenka Skálová, Petr Skála, Simona Michálková, Renata Michálková, Miroslav Brychta, Petr Teplý, Vlastimil Skála, Milan Skála

Rozpis