Květen 2012


Losování skupin na turnaj

29. května 2012 v 16:35 | Vlken |  !!! TURNAJ !!!
Včera v 21:30 proběhlo losování skupin na náš turnaj. Proběhlo takto:

TURNAJ - přihlášené týmy 2012

14. května 2012 v 21:11 | Trenér |  !!! TURNAJ !!!
Do turnaje se můžete přihlásit přes Facebook, komentářem na blogu či mailem na Vitryol@seznam.cz

ZDE JSOU ZAREGISTROVANÉ TÝMY:

název - hráči (4 až 7) - barva dresu

ZVOLENOVICE - Jiří Skála, Tomáš Kopecký, Jana Skálová, Petr Skála, Martin Petrů, Vojtěch Dvorský - oranžová
SK TELČ - Vlastimil Novák, Roman Nechvátal, Adam Michl, Michal Zelenka, Jan Bártů, Dominik Pelej, David Solař - černá
SOUSEDI - Petr Teplý, Jan Mařík, Jaromír Doupník, Petr Horník, Anna Bláhová, Michaela Vystrčilová, Marie Čechová- žlutá
BURANI - Lumír Žákovský, Daniel Matějka, Dominik Kujal, Libor Vašina, Jan Zeman, Filip Klobas - modrá
NOVÁČCI - Martin Novák, Martin Hanzal, Jakub Kručay, Jiří Lacina, Eliška Nosková, Lenka Sejrková, Tereza Pavlíčková - bílá
HOLČIČÍ TÝM - Jiřinka Pokorná, Lída Koudelková, Simča Michálková, Renďa Michálková, Leňule Skálová, Janička Horníková, Martin Březina - fialová
FC SMRČKY BOROVNÁ - Zděněk Špinar, Tomáš Špinar, Matěj Zeman, Patrik Matějka- červená
DESTINY - Jiří Matouš, Jan Dolský, Lukáš Dolský, Tomáš Šimek, Vladimír Martinů, Lada Doskočil - zelená

Výroky dubna

10. května 2012 v 13:50 | Vitryol |  Výroky
Venku už začíná pražit slunce a na naše hráče začlo lézt jaro. Bylo to znát především na tenise a badmintonu, kdy se "vzdychalo" o sto šest. Také 5 výroků neprošlo cenzurou. Ale naši hrdinové se především ukázali na Velikonoce v sousedních vesnicích, kde na ně jen tak nezapomenou (tímto chceme pozdravovat Brychtovi a Koudelkovi). A příští měsíc se můžete těšit na hledání Míry či na čarodějnice se zdravotními sestřičkami :D

1) Míra běhá po hřišti jako splašenej a najednou se zastaví, spadne a pronese: "Asi mám zlomenou nohu." Sundá si boty, vysype ji a radostně oznámí: "To byl jen kamínek."

2) Klíšťa nahraje Jurovi do tutovky, ale ten to nakonec nedá: "A kdo za to Juro může?" A tak mu Jura zazpívá: "Za to móže len jediná vec a tou je zanedbaný sex."

3) Vašek na autobusáku shání lidi na fotbal: "Dneska ve čtyři bude fotbal," prvně to říká Janičce, potom Klíšťovi, Jurovi, a pak dojde řada na Simču: "Vašku, už to říkáš po čtvrtý,.." a Jura ji opravuje: "Simčo, VE ČTYŘI, ne PO ČTVRTÝ."

4) Jura hraje s Luckou a Janičkou a každá jejich střela jde do chytající pneumatiky. Snad po 20. střele do gumy Jura zahlásí: "Ta už je víckrát orazítkovaná než balík ze Singapuru."

A VELIKONOCE:
5) Starej klíšťák ve Vystrčenovicích na slečnu Kamilu: "Máš pěkný blonďatý vlasy a modrý oči - tobě jde asi hodně dobře dějepis 20. století."

6) Parta je ještě v 8 večer na pomlázce ve Vystrčenovicích, když v tom Jurovi volá Vlasta: "Juro, pošli už Vaška domů"- Po dlouhém přemýšlení přišla odpověď: "Ale Vašek s námi ani nešel." Druhý den jsme se dozvěděli, že Vašek koledoval ve strachoňovických struhách.

Video: Souboj Nováků

2. května 2012 v 16:48 | Vlken |  Nástěnka
Přinášíme Vám video ze zápasu rozstřelu naší soutěže.

Kameramanka: Renďa
Střih: Tom

Pštrosi vs. Pštrosata 2012

1. května 2012 v 15:50 | Vlken |  Nástěnka
Opět po roce se odehrál zápas mezi naším týmem (Pštrosata) a našimi rodiči (Pštrosi). Jura s Tomem sice tento zápas včera nemohli odehrát, protože stěhovali lavičky a další vybavení pro zdárný průběh čarodějnic, ale to pštrosatům vadilo pouze před zápasem, při něm nikoliv a vydali ze sebe to nejlepší ze svého mládí a výsledek podle toho vypadal.

Zápas začal chvíli po páté hodině odpolední ve formaci Pštrosi: brankář Vladimír Skála, Vlastimil Novák st., David Brychta st. a Janička proti Pštrosatům: Lence, Vlastovi, Martinovi a brankáři Vaškovi. Chvilku byl klid a góly žádné góly nepadaly, po chvilce šel ale na plac Petr za Martina a hned to tam padalo. Pštrosata se dostala do vedení 1:0, ale neradovala se dlouho, protože David Brychta přesnou střelou k tyči prostřelil hned tři naše hráče - Lenku, Petra a Vaška. A bylo srovnáno na 1:1. Pštrosi sice tlačili, ale kvůli chybě v přihrávce a taktice Pštrosů, která obnášela hru bez brankáře, Petr zavěšuje do prázdné branky 2:1. David opět srovnává a stav je 2:2. Pštrosi vsázejí na Simču, když ji dávají do brány. Pštrosata krásně bránila a za to jim byly odměnou 2 góly z protiútoků 4:2. Pštrosata také střídají brankáře - Petr střídá Vaška. Petr hned z první střely inkasuje a skóre je teď 4:3. Nyní začíná období častých střídání na straně Pštrosat. Do zápasu zasahuje i Mirek a po chvilce je to po jeho dorážce 5:3. Pštrosi dále kopali tři rohy. První dva byly seslány ihned na brankáře Petra, který pohotově vyráží na roh. Třetí šel též k bráně, ale dál od gólmana. Střelu z chumlu hráčů Petr zastavil a těsně před dorážkou chytil ještě před brankovou čarou. Mirek opět navyšuje dorážkou na 6:3. A střela před koncem zpečetila skóre na 7:3 pro Pštrosata.