Duben 2012

Souboj Nováků

23. dubna 2012 v 14:26 | Trenér |  Nástěnka
Nedělní odpoledne se ve Zvolenovicích neslo v duchu filmu. Na hřišti se mělo rozhodnout, kdo celou sezónu nemusí hrabat naše krásné hřišťátko. Byl to Souboj Nováků - Persea Vlasty Nováka a jeho bratra Krakena Venci. Přes měsíc hádali, kdo je parodován na videech od Petra a neděle měla rozhodnout o vítězi. Na natáčení se přišli podívat k Mirek Brychta ze seriálu Ztraceni a Sám doma a dokonce i Terezka Pavlíčková ze seriálnu Odpadlík.

Vlasta (černí) si do svého týmu vybral:
JURA (Kokosy na sněhu)
MILOŠ (Plechová kavalérie po 20 letech)
LUCKA (Bob a Bobek)
SIMČA (Teorie velkého třesku)
Václav (oranžoví) si zvolil tyto hvězdy filmového plátna:
TOM (Večerníček)
MARTIN (Predátor)
JANIČKA (Červená Karkulka)
PETR (Dům U Zlatého úsvitu)

Kamery se chopila Renďa a šlo se hrát. Rozehrávali černí a hned oba brankáři měli napilno. Po hřišti všichni běhali jako Forrest Gump, stříleli jako Arnold Schwarzenegger z raketometu. Po deseti minutách se poprvé rozvlnila síť, když radující se Martin poslal Simče do brány vetřelce- 1:0 pro Venca tým. Do poločasu byla Vencova brána jako Skála z Alcatrazu a Janička jako Demolitionman a nic se do ní nemohlo dostat, zatímco Simča koukala, jak přelétávají kukačky nad jejím hnízdem. Jura nakonec poslal jednu střelu za Vencova záda, ale ta nebyla kvůli autu uznána. POLOČAS 1:0
Druhý poločas začal ve stylu Kuky se vrací, když Vlasta vzal míč Petrovi a rozvlnil Vencovi síť. 1:1 - Za 3 minuty se míče zmocnil Jura a ukázal scénu ze svého nejlepšího filmu - Kráčející Skála - a skoŕe bylo už 2:1 a oslava gólu probíhala ve stylu Hledá se Nemo. Simča si si užívala klidného Pelíšku a ani martinova střela jí nevyvedla z míry. Chvilku na to opět Jura zabejčil a jako King Kong prostřelil už u bráně sedícího Petra- 3:1. Pět minut před koncem ještě Lucka se napojila na jinou síť a ukázala všem ostatním Matrix a skóre 4:1.

KONEČNÝ VÝSLEDEK 4:1
Tedy celou sezónu nemusí tedy hrabat hřiště Vlasta :)
A těšte se na video ze souboje:P


Soutěž: hráči - rozstřel

19. dubna 2012 v 15:08 | Vlken |  Soutěže
Úplně poslední kolo se blíží. Již tuto neděli se odehraje superzápas bratří Nováků. Kdo může, ať rozhodně přijde tuto neděli (22.4.2012) na naše hřiště kolem půl 4 (15:30). Bratři Novákové si jako kapitáni vyberou vlastní týmy, které se poté utkají. Kapitán vítězného týmu vyhrává tuto soutěž.


Předsezónní výroky

6. dubna 2012 v 14:40 | Vitryol |  Výroky
Apríl už sice byl, ale stejně se můžete zasmát našim expertům :)

Naše fotbalové naděje hrají u Lucky a Janičky karetní hru BANG, Munchkin a DRD (tu sprostou hru na 3):
1) Lucka donese Chipsy s obrázkem traktoru, jak veze nivu a Petr se jí pro jistotu zeptá: " Ty chipsy jsou s příchutí nivy nebo traktoru?"

2) Hrají i Vašek a jeho kámoš Dan: " Vašku, vyzývám Tě na duel!" Vašek prohrává a naštvaně pronese: " Tak a já Ti dám do držky ve skutečnosti..."

3) Jura hledá v hromadě oblečení svůj mobil a nachází nějakou flaštičku: "Vašku, proč máš v kapse Listerin?" a Tom okamžitě reaguje: "To má jako bezdomovci okenu."

4) Petr je na tahu a s velkým rozmachem ruky a hlasitým křikem pronáší: " Teď zahraju největší nestvůru ... Juro zaútoč!"

5) Starý Klíšťák zase jednou hraje DRD za temnou stranu: "Vytvořím si 10 000 otroků..." Po chvilce řekne vážným hlasem: "A teď si najdu toho nejhnusnějšího otroka ... a půjdu s ním do lesa."

A ještě bonus z brigády (pro Klíšťu - byla v lese):
6) Jura s Klíšťou dávají dříví na hromadu a Petr ho odnáší: "Petře, pokud tohle odneseš budeš Pracant měsíce," a ten odpovídá: "Ale já chci být Terminátor měsíce," - "Tak dobře." Přijde Vašek a ptá se kluků: "Hoši, nezneužíváme toho Petra na práci?" - "Nemel a odnes tuhle hromadu a budeš taky Terminátor," - "Dobře :)"

Blog s novinkou?

1. dubna 2012 v 20:45 | Vlken |  Nástěnka
!!! TOTO NENÍ APRÍLOVÝ ČLÁNEK !!!

Poté, co si včera Seznam a YouTube připravili denní novinku na počest Hodiny Země, kdy šlo stisknutím tlačítka myši zatemnit celou stránku....


.... si pro nás dnes Blog připravil aprílový vtípek, ve kterém bylo přihlašovací okno otočené o 180°.

Selen

1. dubna 2012 v 20:33 | Vlken |  Co nového ve vsi?
!!! TOTO NENÍ APRÍLOVÝ ČLÁNEK !!!

Včera si webovou stránku založila místní kapela Selen. Naleznete jí na adrese http://www.selen.estranky.cz/ či přes tlačítko (jež se nachází nad vyhledáváním našeho blogu) a kliknutím na obrázek Selen.