Listopad 2011

Výroky roku 2011

25. listopadu 2011 v 15:54 | Vitryol |  Výroky
Za pár dní přijde Mikuláš a za měsíc nám zazvoní Ježíšek s dárky. Je to tak, opět tu máme Vánoce. A my vám nadělíme předčasně:-) Naservírovali jsme pro vás 6 nejlepších hlášek roku. Tak pečlivě hlasujte a komentujte a smějte se :-)

Leden
Při hraní Bang!
Petr vyhraje a raduje se: "Jo vyhrál jsem, umřel jsem jako poslední ... (zarazí se) ... jóó neumřel jsem vůbec."

Květen
MS v hokeji
Komentátor Záruba komentuje hokej: "Konečně si bratři Michálkovi zahráli spolu v národním týmu..." a Roman Dvořák okamžitě reaguje: "Ale ne všichni, Jenda ještě sedí tady," a ukáže na pana Michálka.

Červen
Útočnice Simča střílí a sejme brankáře - starýho Klíšťáka - do nosu. Ten si jde sednout a Simča se mu pak pět minut omlouvá. Po chvilce se Klíšťák vrátí na odkop od branky. Odkopne a míč letí těsně kolem Simči a dodává: "To máš za ten nos," - "Ale vždyť jsem se ti za to omluvila" - "No já bych se Ti pak taky omluvil."

Červenec
Bratři na raftech: Raft A (Jura, Lenka) jde na vodu jako první, ale než nastoupí, raft B (Tom, Lucka, Janča) z jiného břehu rychleji nastoupí, okamžitě vyrazí a zmizí z dohledu. Zatímco raft A si myslí, že je v čele, tak stále odpočívá, zatímco raft B stále pádluje, aby kolegy dohnal. Rafty se nakonec potkají za 30minut v hospodě.

Srpen
Hraje plavčík Simča, kapitán Jura, navigátor Janička hrají proti kormidelníku Tomovi, plavčíku Mírovi a korzárca Lucce. Po 10 minutách je stav 5:1 v neprospěch SJJ týmu a Jura oznamuje svému týmu: "5:1, to je ještě horší než 68.rok," a Simča se ho se zájmem zeptá: "A to to bylo kolik?"

Září
Tom si dává sólíčko přes celé hřiště - dá jesle Lucce, pak Jurovi a nakonec to projede Mírovi mezi nohama a gól. To je Jura naštve, vezme si míč udělá také sólíčko - Tom jesle, Petr jesle a stojí tváří v tvář Janičce. Naznačí střelu a nakonec míč umístí k tyčce. A pak naštvaně dodá: "Ta Janička snad ty nohy nikdy neroztáhne!"

SKZ 3D

11. listopadu 2011 v 18:56 | Vlken |  Petr Skála
Petr Skála vytváří novou hru o klubu SKZ. Je to novinka, takže pište do komentářů o předčasný zájem o hru ve tvaru: Jméno a příjmení, adresa.