Září 2011

Šport

26. září 2011 v 20:23 | Petr Skála |  Petr Skála
Po dvou a půl roce se vrací.

Výročí hřiště: SEVER - JIH

25. září 2011 v 20:54 | Vitryol |  Co nového ve vsi?
Patnáct dní nám zbývá do ukončení naší soutěže o reportáži O našem hřišti, a zatím moc nápadů nepřišlo. I náš Miloš poslal svůj "výtvor", ale protože se nevztahoval k našemu hřišti museli jsme ho vyštrtnout. Ale můžete se na něj zde podívat:

Také už známe termín našeho zápasu SEVER ZVOLENOVIC - JIH ZVOLENOVIC

Zápas proběhne ve středu 28.9. 2011 pod dohledem sv. Václava a jeho asistenta Martina Klíšti Petrů. Čas bude ještě upřesněn. A ještě nominace týmů:
JIH (modří) : Tom Kopecký, Vlasta Novák, Venca Novák, Simča Michálková, Renďa Michálková, Míra Brychta se sestrami a Fíla Kučera
SEVER (červení): Jura Skála, Petr "C" Skála, Lucka Skálová, Janička Skálová

Rozlučka s prázdninami

24. září 2011 v 20:13 | Tomi |  Co nového ve vsi?

Tak je to už zase za námi, je to pěkných pár týdnů, co skončily prázdniny. My všichni školou (alespoň částečně) povinní jsme to oplakali. Ale aby nebylo toho pláče příliš mnoho, rozhodli jsme, že se s prázdninami rozloučíme jak se patří - v rytmu tance, Jupíka a her. Jura donesl svou taneční podložku, vyndal Jupíka z lednice, já donesl soubor her "Na Ex" a už to jelo. Detaily bych ponechal stranou, snad za slova bude mluvit výběr fotek... Lze vlastně říci více méně jen to, že kdo se nedostavil, zaváhal. Bylo pěkně veselo :)

Velká soutěž blogu

11. září 2011 v 11:24 | Redakce |  Co nového ve vsi?
Píše se rok 2010. Přesněji 10.9. roku 2010. A ještě přesněji 10. 9. 2010, 8:00 SEČ.
Budoucí trenér SKZ Jura Skála vstává ze své postele plné plyšáků, podívá se z okna a na dvoře vidí veliký bagr...

Toto není ukázka z připravovaného filmu Zvolenovický masakr bagrem, ale možný začátek vašeho vypravování. Ano, slyšíte dobře. Náš blog vyhlašuje velikánskou soutěž k prvnímu výročí vzniku hřiště.

Naše pískové hřiště slaví první narozeniny, a proto jsme se rozhodli i Vás zapojit do těchto oslav :-) Prosím vytvořte článek, reportáž, vypravování, líčení, popis brigád, báseň, video či obrázkovou koláž (a můžete vytvořit i vlastní styl :-D ) na téma NAŠE HŘIŠTĚ. Zapojit se může opravdu každý, originalitě se meze nekladou a všechny výtvory vystavíme na blogu :-) Slavnostní vyhlášení proběhne na konci října v našem kulturáku a první tři dostanou ocenění. Své výtvory (maximálně 3) posílejte na vitryol@seznam.cz , ovšem pouze do 11.10.2011.

Také k oslavě hřiště se uskuteční SRANDA-MAČ, kde proti sobě nastoupí SEVER proti JIHU ZVOLENOVIC (rozděleno hlavní silnicí).


Výroky prázdnin 2011

7. září 2011 v 17:56 | Vitryol |  Výroky
Dva měsíce prázdnin nám utekly jako voda a na obzoru se opět objevují výroky. A proto povšimněte si pravoboku - neuvěřitelné zážitky z táborů, brigádničení a raftování, na levoboku zase perlí slovní hříčky naši hráči. Nad hlavami všech však jako hvězda září zlatý pohár, který naši borci vyhráli. Vydejte se s námi tedy na plavbu prázdninovými výroky:

Pravobok
  1. Plavčík Míra se vrátil z tábora s holou hlavou a všichni plavčíci se ho ptali, jak se mu to stalo. Míra jim odpověděl: "No vyprávěl jsem vtipy o skinech, tak mě ostříkali dohola," a plavčík Lenka se ho odvážně zeptá: "A co by Ti udělali, kdybys vyprávěl vtipy o Romech..."
  2. Naši plavčíci hrají fotbálek, když v tom přijde Tom s Luckou, kteří jsou právě na vycházce. Kormidelník Tom zahlásí: "Hned jsem poznal, že se hraje fotbal, na hřišti totiž lítají prasátka," a všichni se podívali na Mírovu holou hlavu.
  3. Bratři na raftech: Raft A (Jura, Lenka) jde na vodu jako první, ale než nastoupí, raft B (Tom, Lucka, Janča) z jiného břehu rychleji nastoupí, okamžitě vyrazí a zmizí z dohledu. Zatímco raft A si myslí, že je v čele, tak stále odpočívá, zatímco raft B stále pádluje, aby kolegy dohnal. Rafty se nakonec potkají za 30minut v hospodě.
Levobok
  1. V den turnaje se na hřiště sjíždí všechny týmy. Jura v bundě stále něco zařizuje, a kdykolik jde někdo z hráčů okolo, zdraví ho "Dobrý den". Však, jen si Jura sundal bundu a ukázal svůj dres s nápisem JURA a šel pískat, neozývalo se nic jiného než: "Juro, jak to pískáš," "Tos měl dát Juro," …
  2. Plavčík Venca hraje proti kapitánovi Jurovi a strefí ho míčem mezi nohy. Jura se odklidí do brány. Po chvilce je Venca opět u míče, obejde si všechny hráče a stojí tváří v tvář Jurovi, kterému dá s přehledem jesle. Jura se na něj zle podívá a povídá: "Teď to tam dáváš, když tam mám prázdno."
  3. Hraje plavčík Simča, kapitán Jura, navigátor Janička hrají proti kormidelníku Tomovi, plavčíku Mírovi a korzárca Lucce. Po 10 minutách je stav 5:1 v neprospěch SJJ týmu a Jura oznamuje svému týmu: "5:1, to je ještě horší než 68.rok," a Simča se ho se zájmem zeptá: "A to to bylo kolik?"
Tak hlasujte a komentujte:-) A plnou parou vpřed...

Už jsme slavní!

3. září 2011 v 12:52 | světlana |  Co nového ve vsi?
Jak vedení SKZ už po léta slibuje, konečně se zadařilo a do Zvolenovic zamířil štáb české televize, aby našel nové talenty. Naše hráče zastihl připravené a v plné hokejové zbroji. Pořad odvysílali v pátek 2. 9. 2011, 30 minut před půlnocí, tedy v době, kdy se na televizi dívá nejvíce potenciálních sponzorů. V kapitánově tajném deníčku se údajně objevily spekulace o postupu na mistrovství Evropy.
Pro smělce, kteří ignorovali reklamy na pořad Na cestě po Telčsku, připojujeme stránky, kde si můžete naše hokejisty prohlédnout. Najdete je zhruba šest minut po začátku pořadu.