Květen 2011

Nový vzhled blogu

26. května 2011 v 16:32 | Vlken |  Petr Skála
Před necelými pěti lety Petr Skála vytvořil webovou stránku wwwskz.blog.cz, ale ta zanedlouho zanikla. Po asi týdnu opět Petr založil nový web eskazet.blog.cz, který existuje dodnes. Tento blog už překonal hranici 300 článků, zatímco wwwskz.blog.cz jich neměl ani pět (přesněji byly 2 :)). Web eskazet.blog.cz začínal s předdefinovaným záhlavím: nadpis uprostřed byl eSKáZet a vpravo smějící se sluníčko. Poté Petr Skála našel na internetu animaci míče, který zanedlouho nahradil sluníčko a objevil se i vlevo. Včera se objevila další verze záhlaví, animaci míče nahradila fotografie našeho nového míče. Jenže asi před třičtvrtěhodinou se objevil další patch záhlaví, již zastaralý nápis eSKáZet nahradil nápis ESKÁZET.blog.cz v grafickém kabátku. Do komentářů pište vlastní názory na nový kabátek blogu.

Nová meruna

22. května 2011 v 20:32 | Vitryol |  Nástěnka
Byl horký jarní den, kdy jen odvážlivci si troufnou do vody a šermíři na hřiště. V tak krušné době se naši odvážní sportovci vypravili na hřiště. A najednou, kde se vzala, tu se vzala - ORANŽOVÁ MERUNA. Sice jsme slyšeli pohádky o konci světa 21.5., ale oproti tomu to bylo jen polechtání pštrosím pírkem. A proto prosíme občany o pomoc, jestli neví odkud pochází či jak se jmenuje. Zde jsou její fotky:
Dále bych Vlastovi prominul hrabání hřiště po tuto sezonu za uhádnutých 12 reprezentačních gólů Jury a Petrovi dal ještě nespecifikovaný trest za moc tipů (odpovědí), které se navíc vylučovaly. Dresy se na našich hrudích objeví na začátku června a také bych chtěl poprosit naše hráče o napsání nějakých hesel a říkadel na skandování (zde od Jury):
Celá naše vesnice,
pštros i pštrosice,
nám fandí velice,
SK ZVOLENOVICE

Vyhlášení + soutěž

17. května 2011 v 23:55 | Vitryol |  Nástěnka
Po měsíci hlasování a hlasování se dnes konečně dozvíme, kdo podle vás byl hvězda utkání:-) Tramtarará (to byla jako famfára) Hvězdou utkání zápasu SK Zvolenovice: Kanárci Telč se stává TOM s 8 hlasy:-) trenér s tím může jen souhlasit a těší se na další výkony tohoto skvělého hráče:-) Na druhém místě se umístila Lucka se 7 hlasy na na třetím kapitánka Janička s kanonýrem Jurou (4 hlasy).

A na Juru se také stahuje dnešní otázka:
KOLIK DAL JURA REPREZENTAČNÍCH GÓLŮ ZA ZVOLENOVICE ?
Pravidla: Každý má jeden typ, kdo první typne správnou odpověď tak nemusí celý rok hrabat hřiště, jináč ho nemusí hrabat Jura:-) Soutěž trvá do této neděle!

Tréninkový turnájek

17. května 2011 v 12:13 | Trenér |  Nástěnka
Možná si ještě vzpomínáte na pátek 13. května. Na ten pátek, kdy naši hokejisté podlehli týmu ze Švédska. Ne jeden člověk ve Zvolenovicích říkal sprostá slova (myslíme hlavně pana Nováka) na hokejistu Červenku a na švédské hokejisty. V našem kulturním domě se při zápase opravdu atmosféra dala krájet a mohli jste tu zahlédnout i nové tváře - Toma Bradáče, Jirku Kováře a Davida Klíšťu Petrů. A protože hokej dopadl jak dopadl, tak Jura čapl míč s hráči a šel na fotbal. Účast na tréninku byla mimořádně vysoká, proto se trenér rozhodl pro menší turnájek o třech týmech, které si takto vybírali kapitáni:

KLÍŠŤA TÝM - MILOŠ, VLASTA, VAŠEK, KLÍŠŤA ml.
KOVY TÝM - KLÍŠŤA st., LUCKA, SIMČA, JANČA, JIRKA KOVÁŘ + MÍRA
BRADY TÝM - RENĎA, TOM, JURA, TOM BRADÁČ

Mistrovství světa v hokeji- 2. kolo

12. května 2011 v 11:59 | Vitryol |  Zvolenovský plesk
Protože naše reprezentace postoupila do semifinále, vyhlašujeme druhé kolo naší hry. Dnes se vsází na zápas Česko-Švédsko, pravidla jsou stejná jako v 1. kole. ČESKO - 1, ŠVÉDKO - 2, přesný konečný výsledek + 3 střelci. Jako bonus za půl bodu, si můžeš vsadit na hvězdu utkání a jestli chcete být škodolibí, tak i na našeho zraněného hráče:-D

ČR - USA 4:0 (3xJÁGR, Plekanec)

Prozatimní skóre: Vitryol, Vajgl7, Vlasta 2body
Stále se můžeš zúčastnit i ty:-)

A ještě výrok ze sledování zápasu: Naši občané opět sledovali zápas v našem kulturním domě, kde fandili našim:-) Po každém gólu byl vždy řev po celé naší vsi. Ale zpátky k výroku. Asi všichni moc dobře víte, že Jarda Jágr dal hattrick, a proto si všichni mysleli, že dostane i ocenění pro hvězdu zápasu (hodinky). Nakonec se tak nestalo a cenu doslat brankář Pavelec. Děda Novák, který fandil také, našel odůvodnění: "To je jasný proč je Jarda nedostal, on už je dostal posledně, tak aby si nemusel otevřít hodinářství."

Mistrovství světa v hokeji

10. května 2011 v 21:35 | Vitryol |  Zvolenovský plesk
Možná jste si už všimli, že nějaký pátek dávají v televizi i něco jiného než Tisíc a jednu noc. Ano, právě je řeč o hokeji. Už od čarodějnic začlo v našem kulturním domě sledování zápasů naší hokejové reprezentace na místní televizi. A protože moc dobře vím, jaký jste hráči-sázeči, tak jsem udělal novou soutěž. Na všechny zápasy české reprezentace si můžete "vsadit". Abych vás motivoval: hlavní výhra je omluvenka z hrabání hřiště do konce sezóny:-)

Pravidla: sázet můžete jen jednou a to nejdéle 15minut před začátkem zápasu:-)
každý správný tip na vítěze a střelce je za 1bod, ale skóre je za 3body

dnešní sázky: Výhra Česka - 1, výhra USA -2, skore zápasu, střelci branek (max 3 typy)
Ukázka sázky na výhru Česka - Jura: 1, 2:1, Jágr, Eliáš

Rendezvous s Bukvou

4. května 2011 v 17:53 | Tomi |  Nástěnka
Se zpožděním, ale přeci vám přinášíme reportáž, jak byl trenér Jura s prezidentem Bukvou na pivu.