Březen 2011

MEGA TRÉNINK

23. března 2011 v 18:27 | Trenér |  Nástěnka
Po prvním VELKÉM TRÉNINKU, kde účast nebyla nijak vysoké (kvůli počasí a nemocem), se trenér rozhodl uspořádat další trénink. Tento trénink se však bude nazývat MEGA TRÉNINK. Možná se divíte proč ten název , ale odpověď je poměrně jednoduchá, je to poslední trénink před ostrým zápasem. Ano, ano, jak trenér slíbil - bude zápas s Telčí pod vedením Jardy Vajglíka. Zápas se bude konat na stadiónu U Slepičárny v sobotu 2.4. , čas bude upřesněn:-) Ovšem pokud bude přijatelné počasí:-) Proto prosím všichni přijďte tuto sobotu na trénink, ať se na ně připravíme:-) A protože jste většinou posledně nebyli na tréninku, máte domácí úkol: Podívat se na video a zkusit si Páju a Jáju:-)

VELKÝ TRÉNINK

13. března 2011 v 19:47 | Trenér |  Nástěnka
POZOR, POZOR! V sobotu 19.3. se na stadiónu U Slepičárky koná VELKÝ TRÉNINK (tak velký, že jsem to musel psát velkými písmeny). To znaméná, že se všichni zúčastní! Omluva je pouze vlastní smrt! Kdo se ho nezúčastní je mrtvej Novák nebo Brychta! Trénink začíná v 14-30 místního času. Jestli chcete bližší informace, pište to do komentářů.

PS. na trénink si každý donese papír s návrhem kapitána.
Nominace: Tomáš Kopecký, Miloš Wolfschütz, Martin Petrů, Vlastimil Novák, Jana Skálová, Renata Michálková

Online interwiev zde!

12. března 2011 v 19:37 | Redakce |  Nástěnka
Po týdnu přemýšlení a úprav jsme konečně dostali odvahu zveřejnit video s Jurou, který odpovídá na vaše zvídavé otázky. Účast na interwiev nebyla kvůli nemoci ve Zvolenovicích veliká, ale otázek se sešlo poměrně dost. Při jejich pokládání se potil nejen Jura, ale i redakce, která se bála jeho odpovědí. Nakonec se vše povedlo a po menší cenzuře můžete se "zúčastnit" i vy. A zde je 12minutové interwiev:

Hledá se Stáňa

1. března 2011 v 18:42 | Redakce |  Nástěnka
S lepšícím se počasím a tím se blížícím začátkem sezony u nás v obci vyvstává stále naléhavěji otázka, kam se poděla naše milá Stáňa. A proto pokud o ní někdo víte nebo je u Vás doma dejte nám prosím vědět abychom si pro ni mohli zajít a zajistit jí přípravu a údržbu před začátkem sezony jež jí náleží.

Díky

Vaše Redakce