Leden 2011

ONLINE rozhovor s trenérem

26. ledna 2011 v 22:41 | Trenér |  Nástěnka
Nová fotbalová sezóna nám už začala, ale my máme spoustu nedořešených otázek... První trénink se už uskutečnil, ale co bude dál? Budou ještě tréninky s míčem, nebo se bude běhat do Telče a zpět? Bude ještě Miloš posilovat? (mimichodem vše nejlepší k svátku Miloši) Budou nějaké mistrovské zápasy? Na takovéto otázky se můžete ptám nového trenéra.

VZKAZ OD TRENÉRA:
"Každej si připraví aspoň 3 otázky, a dohodnete se na termínu rozhovoru. Ne, že pak tady na internetu budu tvrdnout jak blbec sám a budu si pokládat vlastní otázky na vlastní odpovědi. Vaše otázky se budou týkat fotbalu, Miloše, hřiště, tréninku, atd (viz příklady výše)... takže žádný odmocniny a žádnej chlast, to pak budu mít vlastní besedu."

První trénink roku 2011

22. ledna 2011 v 20:36 | Redakce |  Nástěnka
Rok 2011 začal pro tuto dobu nepříliš typickým počasím a po třeskutých mrazech konce roku minulého přišel rok nový s počasím takřka jarním.
My jsme toho samozřejmě nemohli nevyužít a pod taktovkou nového trenéra Jury jsme se rozhodli zorganizovat trénink. Avšak nedá se říci, že by vše proběhlo zcela bez problémů. Pomineme-li stěhování branek od rybníka, které bylo pouze otázkou sil a umění balance na bahně, byla hlavním problémem absence Stáni. Ta, jak jsme zjistili, odebrala se na nám neznámé místo už na podzim. Pročež ani nafouknutí Stánina náhradníka, laskvě zapůjčeného Luckou, nebylo lehké, neboť sehnat funkční pumpičku byl úkol takřka nadlidský.Ale vše se nakonec jakž takž podařilo a lednový trénink tak mohl proběhnout.
Na konkrétní zhodnocení tréninku čekáme dosud na slova trenéra, který má momentálně plné ruce práce s učením, a přineseme proto jeho komentář k tomuto tématu v nejbližší době. Za hlavní pozitivum však Jura, dle krátkého vyjádření už před tréninkem, považoval vysokou účast, se kterou prý ani nepočítal. A děkuje takto všem zainteresovaným, že se dostavili, děláme mu prý zatím tento rok docházkou radost.

A nyní pár fotek které byly jen tak nahrubo pořízeny při seznamování se s míčem a rozhýbávání nohou před samotným začátkem tréninku: