Prosinec 2010

Výroky roku 2010

14. prosince 2010 v 23:58 | Vitryol |  Výroky
A před Silvestrem ještě něco k pousmání. Opět jsme poskládali to nejlepší, co bylo letos řečeno v našich luzích a hájích:-) Sice jsme nezveřejnili výroky podzimu, o tom jak Miloš chtěl jít na gympl, jak Petr přišel o zub či o našich problémech se Simčou a její hrudí... Ale doufáme, že i těmito jednohubkami se dosyta najíte:-) A hlasujte a pište a pište...

Výrok dubna:
Jirka s Klíšťou hrají zápas proti Novákům. Před zápasem se vsadí, že kdo prohraje bude běhat kolem hřiště nahý. Po strhující bitvě vyhrávají Nováci a Jirka s Klíšťou běhají bez triček. Z lavičky se náhle ozve Vlastův hlas: "Kdybych prohrál já, tak bych běhal celej nahej." Klíšťa bleskově reaguje: "Aspoňže jsme prohráli my."

Výrok května:
Speciál ze Skálovic kuchyně: Jura s Petrem koukají v TV na MS 2010 v hokeji a Petr se ptá Jury, co je zakázané uvolnění. Jura ho však odbude. Jenže po chvilce si Petr prdne a Jura vyskočí z křesla a řekne: "Tak tohle je zakázané uvolnění."

Výrok června:
Petr jde na fotbal se svým oblíbeným dresem s nápisem C. RONALDO. Tom se ho opatrně ptá: "Proč máš na zádech C. a ne K. jako Kaňour RONALDO?" A Petr odpovídá: "To je anglicky, jako CAŇOUR RONALDO."

Výrok Prázdnin:
Dovolená na Vltavě (alias tři hrůzostrašné dny a noci s Jurou, Lenkou, Tomem, Vlasťou, Mílou a Luckou):
Poslední den už všichni dorazili do cíle a vrátili se loďky, pádla a vesty. Jura si nasadil svou jamajskou kšiltovku a všichni se mohli vydat k autům na cestu domů. "Juro, proč máš na hlavě tu hnusnou čepici?" ptá se Milan frajersky. Jura si ho projede svým zrakem a praví: "A proč ty máš na sobě tu vestu?" Milan si uvědomil, že ji nevrátil a s nadávkami se vrátil do půjčovny (naštěstí to bylo jen 300metrů).

Výroky zápasu:
Nejzdatnější prvňáček
Vlasta slyší, jak Martinka usilovně fandí (Pohněte s tím zadkem) a pochválí ji: " Výborně Marťo, dobře fandíš, Ty určitě vyhraješ nejzdatnějšího prvňáčka, ty budeš jako já."

Černý kůň:
Lucka s Peťou hrajou ping-pong a Jura jim to píská. Petr se ptá Jury, kolik to je a Jura odpovídá: "Je to 7:7 a podává Lucka." Lucka se nevěřícně podívá na Petra a pak na Juru a zeptá se: " A kdo vede?"