Září 2010

Náš nový trenér Jiří Skála

28. září 2010 v 18:21 | Tomi |  Nástěnka
Jak jste se již mohli dočíst dříve na našem blogu novým trenérem na místo Páji se stal odchovanec a dlouholetý hráč Zvolenovic. Nyní konečně nastala chvilka, kdy se dozvíte nějaké stručné detaily a pikantnosti ze života Jiřího Skály:

10 000!!!

27. září 2010 v 16:07 | Redakce |  Nástěnka
Dnes se na blogu objevila desetitisícá návštěva. Přišla před půl druhou hodinkou a redakce je velice spokojena s vaší přízní. Deset tisíc návštěv přišlo po 3 letech, 2 měsících a 25 dnech neboli po 1 183 dnech. Děkujeme.

Redakce

Úprava terénu U Slepičárny

26. září 2010 v 19:05 | Tomi |  Nástěnka
Na našem milém hřišťátku proběhly drobné terénní úpravy. Jak vše probíhalo můžete zkouknout v internetové galerii.

Nový trenér zvolen

21. září 2010 v 21:18 | Redakce |  Nástěnka
Byl zvolen nový trenér našeho týmu. Stala se jím živoucí legenda naší obce Jiří Skála. Pogratulujte mu tedy všichni kdož ho potkáte a tešte se na jeho tréninkové metody. Bohužel z důvodu nedostatku času celé redakce Vám medailon o Jiřím Skálovi přineseme v nejbližším možném termínu i s datem oslavy jeho zvolení, která jistě bude stát za to :)
Jura

Juro gratulujeme!!!

Výroky zápasu

14. září 2010 v 22:37 | Vitryol |  Výroky
Co jsme před týdnem slíbili, to teď splníme. Přinášíme Vám speciální výroky ze zápasu BEST OF INTERNET vs. REST OF ZVOLENOVICE. A v čem jsou vlastně speciální? Jedná se o video, které natáčela bývalá trenérka Pája (možná budoucí komentátorka). Toto šestiminutové video je plné kvalitních hlášek a vy si je teď můžete užít v teple domova. Proto koukejte, komentujte a hlasujte:-)

Pájina volba

14. září 2010 v 18:57 | Redakce |  Nástěnka
Píše se rok 2010. Celý fotbalový svět ovládl profesionalismus... Celý? Ne! Jedna malá vesnička, obývaná nepoddajnými amatéry, ještě stále odolává....

BEST OF vs. REST OF

7. září 2010 v 21:26 | Redakce |  Nástěnka
Ve středu 1. září se v 16:30 místního času uskutečnilo dlouho očekávané utkání. Čerstvě posekané a nalajnované hřiště přivítalo naše borce v červených a modrých dresech. Před prvním výkopem se vše vysvětlilo, jak se zachází s kamerou a míčem, a začlo se hrát. Tým Best of se postavil k míči, ale nic moc nám neukázal. Po pěti minutách oťukávání vše vzala na své nohy kapitánka červených Janička, přihrála Jurovi, který nelenil a asistoval Vlastovi na první gól. Do poločasu se rozvlnilo pletivo ještě jednou po kombinaci Vlasty a Klíšti, který zavěsil. Po třiceti minutách prvního poločasu byla 5 minutová přestávka a pak všichni rychle na plac. Rest of se asi napilo kouzelného nápoje a začlo to tam padat. Za druhých třicet minut nasázeli červení Rest of ještě 9 gólů a tím vyhráli skórem 11:0 putovní kofolu, která se hned vypila. Pro ty, kteří s námi nebyli na stadiónu máme krátké video pro potěšení. A těšte se na speciální zápasové výroky :-)