Červen 2010

Boží kozy

27. června 2010 v 15:19 | Vlken |  Petr Skála
Ve čtvrtfinále MS 1986 v Mexiku při zápase Argentiny proti Anglii padl gól rukou. Díky tomuto gólu získala Maradonova ruka titul "Boží ruka." Tento gól je považován za jeden z nejslavnějších gólů v historii fotbalu. Předvčerejšky (25.6.2010) se k těmto gólům přidal další gól, ale od Petra Skály. Dal ho "Božíma kozama." V anketě si zahlasujte, který z gólů byl nejkrásnější.

Jurův nový notebook

18. června 2010 v 21:48 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Všichni víte že Jura zvládl maturitu perfektně, a že díky tomu byl přijat na vysokou školu. Za což mu rodiče slíbili notebook aby se měl s čím v Brně prsit. A Jura už má po dnešku jasno, který bude ten jeho vyvolený notebook. A jaký že notebook si Jura vybral? Podívejte se na promo video v článku:

Lenka pilotka

17. června 2010 v 21:09 | Tomi |  Nástěnka
Všichni jistě víte, že Lenka už nějaký čas pilně brázdí s autoškolou přilehlé i vzdálené silnice. Co už ale neví všichni, je že dnes úspěšně završila čas strávený za volantem a nad testy a zvládla závěrečky. A nyní očekává nejen to, že jí řidičský průkaz brzy přijde ale i to, že dostane vlastní auto aby ty co mají doma nezničila. Na výběr má celkem dost, a proto jí prosím pomozte v naší anketě vybrat, které auto si má zvolit.

Nová reklama

9. června 2010 v 19:06 | Vlken |  Petr Skála
Pokud to ještě nevíte, sledujte televizi. Na všech televizních stanicích probíhá nová reklama k České restauraci "U Jamajčana." V této reklamě je Jura prodejce a slavný běžec Usain Bolt stálý zákazník.

Výroky května

9. června 2010 v 17:46 | Vitryol |  Výroky
Už uplynul květen - měsíc lásky, Jurovy maturity, Lenčiných narozenin, Mistrovství světa v hokeji a bezesných nocí nad lahví Močoly. Sice polovinu května propršelo, ale i taková doba stačila našim vtipálkům na jejich nezapomenutelné hlášky. A tak výrok se s výrokem sešel a my vám je teď můžeme opět ukázat. Komentujte, hlasujte a hlavně zasmějte se našim šikovným hráčům:-)

1. Trenérka Pája přichází na trénink s úsměvem na tváři: " Jirko, my budemem mít pískomila."
Však po skončení tréninku (asi 2 hodinách) Pája opět přichází k Jurovi s zamyšleným výrazem: " Tak Jirko, my asi nic mít nebudem, on by nám zase umřel."

2. Večer Jura vyhlásí bojovku: "Kdo najde víc Velkejch vozů dostane sušenku." Vašek se hned ujímá slova a ukazuje: "Támhle je jeden, támhle druhej a já jsem taky jeden vůz...." A Jura ho hned opravuje: " Ne Vašku, ty jsi Velkej vůl."

3. Míč se pomalu kutálí na bránu a Jura, jako zkušený obránce, křičí z půlky hřiště : "Hlídám, hlídám,..." I přes Jurovo řvaní se míč dokutálí do brány a Tom praví: "Jako hlídací pes by ses neuživil."  Nacož Jura odvětí: " Já vím,  proto jsem šel na gympl."

4. Petr celý trénink leží na zemi (vystřelí - padne na zem, zakopne o drn - padne na zem, šlápne si na tkaničku - spadne na zem, ...). Však když už stojí s míčem 10 vteřin u lajny, přijde Vlasta, skopne ho a konstatuje: "Konečně má důvod ležet."

5. Lenka shání lidi na fotbal a u Michálků se dozví, že Simča s Renďou nemůžou na fotbal, protože musí umejvat nádobí. Po chvilce potkává Páju, která ji říká, že Míra nemůže na fotbal, protože je u Michálků. A Lenka se ji zeptá: "To Michálkovi (Simča, Renďa) mejou Mírovi nádobí?"

Speciál ze Skálovic kuchyně: Jura s Petrem koukají v TV na MS 2010 v hokeji a Petr se ptá Jury, co je zakázané uvolnění. Jura ho však odbude. Jenže po chvilce si Petr prdne a Jura vyskočí z křesla a řekne: "Tak tohle je zakázané uvolnění."