Květen 2010

Jura

30. května 2010 v 22:11 | Vlken |  Petr Skála
Nejenže se proslavil Bukva, proslavil se i Jura. Jura nevyrábí čokolády ani nic takového, ale je na každých kartách profesionálního fotbalu. Dostal se tak díky angažmá v Manchesteru United. Na této kartě má za klub samozřejmě SKZ. Jura je jistě na kartách ze všech fotbalistů nejlepší. Na těchto kartách bývá vpravo třeba: Muž zápasu...; Jura tam má originálně MAZÁK, jenže mu to nesedlo, a tak tak fixou udělal menší grafickou úpravu.

Bukva se vrací

30. května 2010 v 21:27 | Vlken |  Petr Skála
Jelikož se Bukva ve Zvolenovicích dlouho neukázal, jel do Zvolenovic. Možná jste ho neviděli, protože tu byl jen krátce. Máme i fotku, kterou nafotil jeden novinář. Bukva se za dobu, kterou tu nebyl velice proslavil svou čokoládou - Bukčoko.

Star Wars VII - IX: Postavy

20. května 2010 v 18:25 | Vlken |  Petr Skála
Napsali jsme vám o filmech ságy Star Wars. Teď vás seznámíme s postavami z filmu.


Jurovo auto

19. května 2010 v 23:01 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Tak a je to tady, Jura úspěšně zakončil středoškolské studium maturitou. Naše redakce nepochybovala o tom, že to Jura zvládne, ale i tak byl pro jistotu motivován odměnami. Jurovi bylo slíbeno morče, na které už se neuvěřitelně těší a nic dalšího ho kromě pití a slavení nezajímá. Ale kuloáry Zvolenovic se proslýchá, že Jura možná dostane ještě něco. Názory na to co to bude se různí, sám Jura by si přál krmení pro morče a to to také nejspíš bude. Ale našemu tajnému agentovi monitorujícímu pohyb na obecní síti se podařilo zachytit fotky aut, které rozhodně vypadají, že by mohly být pro Juru. Ale které by si měl Jura vybrat? Poraďte Jurovi pomocí ankety.

1. auto: Jura je kanec, a proto se k němu hodí kančí auto. To by si měl vybrat!
Kančí auto
2. auto: Jura je jen obyčejné prasátko. Měl by si vzít prasečí auto.
Prasečí auto

Jurův nový hrdina

8. května 2010 v 16:10 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Všichni určitě víte, že Jura měl dříve mnoho hrdinů a vzorů jimž se chtěl přiblížit, ale teď nastupuje nový a zřejmě zcela neotřesitelný vzor v podobě morčete Sootyho. Čím že si to toto morče zasloužilo? Však si sami přečtěte článek jenž je na obrázku a který Jura vybavil i svým komentářem. Vše bohužel v angličtině, ale i člověk s její základní znalostí z textu pochopí proč je Sooty Jurův nový hrdina.
Jurův nový hrdina a vzor

Výroky dubna

2. května 2010 v 20:20 | Vitryol |  Výroky
Po roce mlčení se nám opět rozvázaly jazyky aneb Výroky se vrací na náš blog. Doufáme, že se vám budou zase líbit. Humor trošku přitvrdil, hřiště se pomalu zatravňuje, jen hráči jsou stále stejný...

...hovada :-D A proto se zasmějte a hlasujte pro vaše oblíbené výroky v anketě:

1) Jirka s Klíšťou hrají zápas proti Novákům. Před zápasem se vsadí, že kdo prohraje bude běhat kolem hřiště nahý. Po strhující bitvě vyhrávají Nováci a Jirka s Klíšťou běhají bez triček. Z lavičky se náhle ozve Vlastův hlas: "Kdybych prohrál já, tak bych běhal celej nahej." Klíšťa bleskově reaguje: "Aspoňže jsme prohráli my."

2) Opět sázka mezi Jurou a Vlastou Novákem (s Vlastou hrál ještě Miloš) - "Kdo prohraje je gay!" Jura nad nimi nečekaně prohrává a smutní. Však co potom uvidí ho dostane - Vlasta se rozbíhá na Miloše se slovy: "Nejsme gayové," skáče na něj a ... (podrobnosti raději nenapíšeme)

3) Jura se jde zeptat za Mírou, jestli půjde na fotbal. Ten odpoví, že za chvilku přijde... Po hodině na hřiště přichází Míra s výmluvou:"Já jsem si jen sedl k počítači a hned uběhla hodina."


Čarodějnické výroky:

4) Hraje se večerní fotbal vedle ohýnku a Stáňa se odkutálí až do ohně. Pan starosta neohroženě skáče pro míč a z publika se ozývá: "Tomu se aspoň říká křest ohněm."

5) Jura opíječ mládeže: Jura opět popíjí svůj zlatý nápoj, když v tom se k němu nahrnou děti (Pája, Martinka, Lucinka) se slovy: "My se chceme taky napít!" a Jura: "Vy jste po rodičích co? Tak tady máte!" - a o půlnoci byly všechny děti opilé.

6) A nakonec opět Vlasta (tentokrát už na 1. máj) - "Hmm, dneska se asi bude hodně líbat pod třešní... a jediná třešeň je u nás na dvoře... asi na ní budu vybírat vstupný..." a Lenka se ho udiveně zeptá: "A co je asi tohle?" a ukáže na dvě, desetmetrů vzdálené, třešně.

Star Wars IX: Divoká hrozba

1. května 2010 v 21:18 | Vlken |  Petr Skála
Poslední a finání díl Star Wars právě vychází na DVD. Čekejte ho snad na každém stánku, protože to bude opravdový drasťák. I na tomto blogu si můžete přečíst děj filmu.

Edit: Další foto