Duben 2010

Jak důležité je míti Stáňu

25. dubna 2010 v 20:43 | Vitryol |  Nástěnka
Tři týdny trvající anketa, ve které jste vybírali jméno nového míče, je u konce. Byl to nelítostný boj mezi Máňou, Stáňou a Háňou. Ale dnes už známe výsledek. Jméno našeho nového člena týmu je STÁŇA - Stanislava je ženské křestní jméno. Podle českého kalendáře má svátek 9. června. Význam jména je  "upevni slávu", "staň se slavnou".
Proto věříme, že dostojí svému jménu a že s ní vyhrajeme spoustu zápasů. Také Stáňa už podstoupila 3 obtížné zkoušky:
1.) Vydržela 5 tréninků
2.) Vzala na sebe Milošovu čepici (viz foto)
3.) to nejdůležitější: Přečkala noc u Nováků

A proto ať žije nový král (Královna).... Ave Stáňa!!

Jako drak

13. dubna 2010 v 19:59 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Ač jsou Vánoce ještě hodně daleko, naší redakci se podařilo už teď vypátrat co si od Ježíška přeje Petr Kaňour Skála. Všichní víte, že si Kaňour rád hraje na hrdiny. Je jedno jestli je to v Diablu či Dračím oku na počítači za Darth Varle či Iron Mana (či jakéhokoliv jiného Mana) ve skutečnosti nebo na jakéhosi troubu domáhajícího se světelného meče v dračáku. A právě jedna věc do dračáku je to, co si Kaňour tolik přeje. Ne, není to světelný meč, jsou to Dračí prdy.
Prášek na dračí prdy
Jak fotka napovídá jedná se o prášek, prášek který Kaňourovi umožní metat ze své zadnice ohnivé prdy síly dračího ohně. A to je přesně to, po čem Kaňour touží... Celá naše obec doufá, že se na Kaňoura Ježíšek vybodne, neboť pokud by Kaňour dostal to po čem touží, v okolí Kaňoura by už nikdy nebylo bezpečno. Zepředu dech jenž rozřízne bankovní trezor a zezadu plamenomet jenž v mžiku upeče kuře.

P.S. Pro neangličtináře volný překlad:
Samovzněcovací prášek na dračí prdy
Ohromte své přátele.
Spatřete jejich úžas, když vám zmáčknou prst a z  Vás vyšlehne plamen a upeče všechno za vámi.
Žádné sirky nejsou potřeba.
Prášek se samovznítí při styku se vzduchem.
Skvělá zábava na Barbecque a oslavy 4. července.
Každý sáček obsahuje dost prášku na hodiny zábavy.

Nová mičuda

4. dubna 2010 v 15:14 | Vitryol |  Nástěnka
Před týdnem už začaly přípravy na novou sezónu, ale už bez naší milované Bláni. Jistě víte, že její prasklá duše odešla do fotbalového nebe za Táňou, její předchůdkyní. Proto Ježíšek nadělil našim fotbalistům nový, NASOU navržený, míč - lítá rychlostí 150km/h, láme kosti napětkrát a ve větru dělá piruety jako Pluščenko na ledě. Jediné, co tomuto míčku chybí, je jméno. Proto prosíme naše čtenáře, aby nám pomohli vybrat jméno našeho nového člena týmu v anketě.

Edit: Anketa o jméno mičudy končí 25.4. 2010 v 20:00 Proto pokud nevítězí vámi protěžované jméno máte posledních pár dní na sehnání hlasů...

Miloš konkuruje Kaňourovi

1. dubna 2010 v 19:27 | Redakce |  Zvolenovský plesk
Bylo pozdní odpoledne, první duben. Sluníčko svítilo, prostě ideální počasí na jarní úklid hřiště. Tom s Jurou se chopili hrabí, lopaty a sekačky a vyrazili uklízet. Po čase dorazila i trojice dalších pracantů-Lucka, Vlasta a Miloš s jezevčíkem. Všichni se posadili kolem ohýnku, kterým jsme likvidovali hromadu roští, o něž na podzim skonala naše milovaná Bláňa 3. Po chvilce bylo u ohýnku takové teplo, že se Miloš neudržel a skočil po Vlastovi. Vlasta se chvilku bránil, ale nakonec mu podlehl (nemohl také odolat Milošovým trenýrkám). Jak vše probíhalo můžete zhlédnout v našem fotorománu: