Kulturní vzdělávání hráček

21. března 2010 v 16:45 | Redakce |  Zvolenovský plesk
Bezkonkurenční trenérka SKZ Pája hodlá vyslat mladé a nezadané hráčky tajně na výzvědy, co se děje v okolním (nejenom) fotbalovém světě.

Na místo tajné agentky se bleskurychle přihlásila Janča.
Oblékla se do přiléhavých sexy šatů, chvíli se sušila na časopise o účesech a líčení a vycestovala do vzdáleného Brna, rodiště to našeho prezidenta Bukvy, na představení My fair lady.
Jedním z úkolů bylo také, aby domluvila přátelské styky s fotbalovým mužstvem Brna. Na dotaz, zda není nebezpečné vysílat tak mladou hráčku do akce, není třeba odpovídat .. (alespoň dokud Páju nějaká vhodná odpověd nenapadne)

Přestože my o Jančiných schopnostech nepochybujeme, udělil jí děda ještě před odchodem cenné rady do života. Velmi si jich váží a dávala u přednesu velký pozor, aby jí něco neuteklo.
Závěrem snad jen tolik: Janče se představení líbilo. Brněnská návštěva je od Janči přislíbena. Má nás navštívit Jančin obdivovatel, který je zárověň spoluobdivovatel slavného muzikálu, konaného 24.2.2010. Čí obličej spatříme je stále záhadou, proto prosíme svědky brněnské akce o krátký vzkaz do komentářů. Jisté je jediné: nebude to náš prezident Bukva, neboť ten už se drahnou chvíli neozývá.. prevít jeden...
 


Komentáře

1 neuvedeno neuvedeno | 21. března 2010 v 17:07 | Reagovat

bylo to v jihlavě, pokud si pamatuji :-)

2 Iwuushkaa Iwuushkaa | 5. září 2010 v 1:13 | Reagovat

Janča je na  fotkách kočka :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.