Listopad 2009

Momentky z rozloučení s Bláňou 3 část druhá

30. listopadu 2009 v 20:54 | Tomi |  Nástěnka
Tak a je to tady, jak jsme slíbili momentky z rozloučení s Bláňou 3 pokračují a přináší vám nové události a pikantnosti.

Momentky z rozloučení s Bláňou 3 část první

29. listopadu 2009 v 16:21 | Tomi |  Nástěnka
Všichni jste si dozajista všimli, že se na blogu objevil seriál Rozloučení s Bláňou 3. Tento seriál podává celkový pohled na udalosti onoho večera, ale už nepodává více či méně pikantní detaily oněch událostí. Proto jsme se rozhodli detailněji vám popsat některé zajímavé události.
Zvažovali jsme také v jakém pořadí zveřejňovat tyto momentky a nabízela se souslednost chronologická, ale tak nějak si nemůžeme vzpomenout jak šli události po sobě...
Proto budeme momentky zveřejňovat tak, jak nám přijdou pod ruku a začneme, vzhledem k blížící se maturitě, s Jurovým studiem.

Rozloučení s Bláňou 3 1. část

28. listopadu 2009 v 22:02 | Redakce |  Nástěnka
Minulý týden proběhla velkolepá rozlučka s Bláňou 3, na kterou se dostavilo 12 lidí. Dostavila se i Bláňa 2 Byla to opravdu velmi dojemná akce, kde se Tom ujal slavnostní řeči a Jura šampusu, který mu posléze ukradl Petr. Omlouváme se za pozdní zveřejnění tohoto článku, ale náš stav nám to dříve nedovolil. Někteří se z toho nedostali ještě teď. např. Vlasta Novák, který stihl zapít žal velmi časně.

Poslední rozloučení

17. listopadu 2009 v 21:23 | Vitryol |  Nástěnka
Všechny lidi ve Zvolenovicích ranila včerejší hrozná zpráva - Blanka píchla. Ta, se kterou Tom, Jura, Petr a další prožili nejkrásnější chvíle na trávníku, bude v sobotu 21. 11. 2009 v 19:00 v kurturním domě ve Zvolenovicích pohřbena. Proto prosíme všechny Ty, kteří ji někdy viděli, či do ní kopli a třeba i s ní dali góla, zveme na její rozloučení s tímto světem. Přijďte i Vy, kterým Blanka rozsvítila v hlavě či v rozkroku. Slavnostní řeči se ujme Tom a zavzpomínají hráči ze Zvolenovic. Prosím přijďte v černém obleku (stačí alespoň něco) a zavzpomínejte s námi. Vstupné je dobrouvolné, aby se mohla koupit nová Blanka či jiná slečna (záleží na darech)

Velký smutek

16. listopadu 2009 v 21:01 | Redakce |  Nástěnka
A je to tu znovu. Opět se naše obec ponořila do černého hávu smutku, neboť všemi opěvovaná a milovaná Bláňa zas a znovu ve své třetí reinkarnaci skonala. Držme proto smutek. Poslední fotky Bláňy vám exkluzivně přinášíme.

Pravěký muž

16. listopadu 2009 v 20:54 | Redakce |  Nástěnka
Jůra absolvoval v pátek 13. svůj stužkovací večírek ve stylu pravěku. Jůra večírek přežil a dokonce zabodoval i ve svém krásném obleku ač mnoho neskrýval jak se můžete sami přesvědčit na fotkách. Takto vypadal na začátku. Jak vypadal na konci nemůžeme na tomto blogu zveřejnit, jelikož tento blog je mládeži přístupný... P.S.: Pokud najdete jeho trenýrky prosíme o navrácení. Jůra totiž jiné nemá.

Jurův stužkovací večírek

11. listopadu 2009 v 20:25 | Tomi |  Nástěnka
Všichni stárneme, ani Jura není výjimkou, akorát že Jura při svém stárnutí stíhá i studovat, a proto ho v tomto letošním roce čeká maturita. Ale maturita, ač na dohled je přeci jen daleko, takže zatím Juru čeká nejdříve stužkovací večírek, který se uskuteční symbolicky 13. 11. což je v pátek, tedy v den který tím, že je údajně nešťastný, musí být dozajista, když ne šťastný tak zcela normální. Já za svého studia na gymnáziu psal v pátek třináctého mnoho písemek z matematiky a získal jsem z nich myslím celou klasifikační stupnici.
Popřejme tedy Jurovi k jeho stužkovacímu večírku situovanému do pravěku: ať se mu dobře pije pravěký alkohol, ať se mu dobře poslouchá pravěká hudba, ať to nepřežene s pravěkým alkoholem aby pak nemusel zvracet jako mamut, ať, pokud na to dojde, použije pravěký kamenný kondom ohleduplně aby nedošlo k odřeninám a pokud ne tak ať nedojde ke koncepci, ať se nechá od Rádi řádně enkulturovat a hlavně ať nezvoře scénku s Jeanem.
To a mnoho dalšího a jen dobrého ti tímto přeje naše redakce, jíž jsi členem.

P.S. Mamutíku. Jsem zvědav jak budeš v sobotu po stužkovacím večírku dělat ještě večer barmana na diskotéce, kde zřejmě nebude úniku před alkoholem a hlasitou hudbou...

Vánoce se blíží

10. listopadu 2009 v 17:21 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Vánoce se kvapem blíží a převážná většina našeho týmu se na ně velmi těší. Stejně tak náš světoznámý hráč Jura, který už 14 dní sepisuje seznam dárků co chce od Ježíška a stále na seznamu položky přibývají. Co však chce hvězda našeho týmu od Ježíška nejvíce? V tom už má Jura naštěstí jasno. Přeje si věc praktickou, protože vzhledem k tomu že pokud nehraje fotbal, nespí nebo nepije, tak Jura sedí na záchodě, a proto si od Ježíška přeje tuto krásnou sadu malého rybáře v záchodovém provedení aby se při své potřebě nenudil. Balení zároveň obsahuje kartičku "Nevyrušovat" na kliku zdarma, tudíž ho jeho rodinní příslušníci nebudou při potřebě rušit.

Diskotéka

7. listopadu 2009 v 23:15 | Redakce |  Nástěnka
V pátek 30.10. se uskutečnila naše první oficiální diskotéka, kterou pořádali Jůra, Lenička, Tomášek, Lucinka a Janička. Zábava se rozjela hned od začátku. Nejvíce na dračku šlo Vodníkovo sperma, které míchali zejména naši nejlepší barmani, které jsme pro vás vyfotili.