Říjen 2009

Máme znak!!!

31. října 2009 v 19:25 | Vitryol |  Nástěnka
Už tu máme konec října a za sebou máme spoustu tréninků, mnoho diskoték a ještě více alkoholu. K tomuto výčtu nově můžeme přidat i nový znak SKZ. Vítězem ankety se stal znak1 s hlavou pštrose, kterou vytvořil Jiří Skála.

Tady vásledky celé ankety:

1.
znak (19 hlasů)
2.
znak (16 hlasů)
3.
znak (18 hlasů)

Náš večerní život

27. října 2009 v 20:49 | Vitryol |  Co nového ve vsi?
Podzimní prázdniny už jsou tady a SKZ se rozhodli uspořádat největší slávu ve vsi. Ve čtvrtek 29. 10. se v kulturním domě v 19:00 uskuteční DISKOTÉKA. Barmanem (a možná i striptérem) bude naše superstár Jura s barmankou Lenkou, břišní tance obstará Lucka a hudbu Tom. Jelikož Jura prošel mnoho oborů ( fotbalista - alkoholik - tanečník - vězeň) tak se můžete těšit na mnoho koktejlů, které možná už nikdy neochutnáte, nebo to bude to poslední, co ochutnáte. Tom vám namixuje největší hity našeho mládí a Lucka nám možná zatančí i "kozáčka". Ceny nápojů a chuťovek jsou samozřejmě příznivé a vstupné zdarma. Tak neváhejte a už k nám vyražte.

Návrhy na znak SKZ

20. října 2009 v 20:45 | Vitryol |  Co nového ve vsi?
V českém fotbale se tento týden událo spoustu věcí - česká reprezentace nepostoupila na MS2010 a zvolila nového trenéra, Miloš začal s tančením, Brno dostalo BŮRA a zápas Zvolenovic s Černíčí byl odložen. Tedy ve Zvolenovicích nebylo co dělat, a tak se pár umělců rozhodlo udělat znak SKZ. Tady máte jejich výtvory:

1. znak
2. znak
3.znak

Taneční

20. října 2009 v 18:12 | Redakce |  Zvolenovský plesk
Jelikož nám začal nový školní rok, začali nám i kurzy taneční. Aby naši hráči, kteří jsou v prvním ročníku nebyli pozadu, museli se také přihlásit a protože naše redakce nesmí nikde chybět a také nechceme aby vám něco uniklo, vyfotili jsme pro vás naše 2 hráče. Lucku a Miloše. Posuďte sami že jim to spolu moc sluší.

Playman summer gam3s

16. října 2009 v 20:09 | Vlken |  Petr Skála
Tedy řeknu vám, není na světě moc her, které by mne tak zaujaly, jako právě vlasatý sportovec Playman.

Zde jsou disciplíny, které si můžete zkusit:
1. Běh na 100m (100m dash)
Tato disciplína nedoznala nikterak velkých změn a podle mne je to jen dobře, neboť systém mačkání č. 4 a 6 je asi nejvíce vyhovující, jediné co přibylo je možnost předklonu před cílem (č. 5) , čímž určitě získáte nějakou tu setinu vteřiny a vylepšíte si svůj čas.

2. Skok daleký (Long jump)
Opět stejná disciplína, snad jen s rozdílem, že v předchozím díle byl Trojskok Znovu tedy rozpohybujete vlasatého Playmana díky rychlému mačkání č. 4 a 6, skok poté provedete č. 5 a co je tu nové je následný odraz ve větru, který opět Playman udělá po zmáčknutí č. 5 a díky tomu se vám povede skočit ještě o malý kousek dál.

3. 110m překážek (110m hurdles)
Toto je nová disciplína, ale bohužel mi také přijde nejméně zábavná. Snad je to díky lehké obtížnosti, nebo možná vyložené monotónnosti, těžko říct. Vaším úkolem zde je proběhnout přes překážky v nejrychlejším čase a to tak, že v každém úseku (mezi překážkami) musíte co nejrychleji zmáčknout kombinaci tří číslic (opět jen tvořenou číslicemi 4 a 6), které se na displeji objeví. Na konci se opět můžete efektivně předklonit č. 5.

4. Skok o tyči (Pole vault)
Další z nových disciplín a podle mne alespoň ze začátku velmi obtížná. Nejdříve se (jak jinak) musíte rozběhnout co nejrychleji mačkáním číslic 4 a 6, poté "zabodnout" tyč na správném místě zmáčknutím č.5, následným držením stejného tlačítka se Playman vymrští do vzduchu a ve správný okamžik zase musíte tlačítko pustit a tím se dostanete přes pomyslnou tyč, která však ve hře není. Jak jsem již říkal, ze začátku mi tato disciplína přišla jako nejtěžší, časem ale vychytáte mouchy a budete skákat až k nebeským výšinám.

5. Hod Oštěpem (Javelin)
Poslední avšak rozhodně zajímavá disciplína je hod oštěpem. Ten zůstal prakticky totožný, jen místo trefování správného úhlu tentokrát musíte trefit okamžik, kdy na konec vašeho oštěpu dojede jakýsi paprsek a po správném odhozu se pak můžete s napětím dívat, kam až váš oštěp doplachtí.


Opět samožejmě nechybí položka High Scores, do které se vám budou zapisovat nejlepší výsledky a budete překonávat Světové rekordy (Své osobní rekordy, které si myslíte, že jsou velice dobré, tak zapište do komentářů(podle pravdy)).

Kočičí muž

13. října 2009 v 19:54 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Brno, město to podivných existencí v němž žije nejenom Bukva, ale i celá řada dalších postaviček podobného rázu. Jako například kočičí muž, jehož jsem potkal v nočním autobuse na hlavním nádraží a který měl na rameni kočku na vodítku. Je třeba obdivovat jak jeho zručnost v ochočování tak klid a nadhled kočky na jeho rameni.

Bukva v kulečníkovém baru

13. října 2009 v 19:41 | Tomi
V Brně je jak známo mnoho podniků a hospod. A v jednom takovém byl spatřen náš prezident jak zřejmě zkapalňuje peníze utržené za reklamu na šťávě Jupí. Zde je důkaz:

Plnění pokladničky

12. října 2009 v 22:00 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Jak se přiblížil zápas s Černičí, začal se o náš klub opět zajímat náš prezident. Nejenom, že přislíbil možnou účast na zápase roku, ale dokonce se rozhodl sehnat naň finance. A to tak, že ukázal své africko-atletické tělo. A to, považte, skoro celé. Bukva se prostě kvůli našemu klubu svlékl a zapózoval pro firmu Jupí, jež se zabývá výrobou nápojů a sirupů. A kde že můžete Bukvu spatřit? No přece na bezovém sirupu značky Jupí. A že mu to na něm sekne! Však posuďte sami...

Slavné výroky

8. října 2009 v 21:02 | Vitryol |  Výroky
Jelikož výroků je tolik, že ani střízlivý hráči si je napamatují, nemůžeme je dávat na blog, ale dnes Jura sebral ty nejlepší keci z hřiště a pak do komentářů můžete napsat, který je podle vás nejlepší:

  1. Jura při proslovu před tréninkem: "Fotbal je jako sex, může přinést fyzické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme."
  2. "Svého času se v novinách objevil článek, v němž se uvádělo, že fotbalu rozumí pouze dvanáct lidí. Nevěřím, že tomu tak kdy bylo. Možná mu rozuměl jenom jeden člověk, autor dosud nezveřejněné taktiky. Ale poté, co se ostatní trenéři seznámili s jeho myšlenkami, většinou tuto taktiku tím nebo oním způsobem pochopili, a jistě jich bylo víc než dvanáct. Na druhé straně si však myslím, že mohu klidně prohlásit, že Pájině taktice nerozumí nikdo," denik Sport.
  3. "Můj cíl na sezónu byl každý rok 90 bodů, ale hráči mi to dojebali už ve druhém kole." Ladislav Škorpil.
  4. "Byl jsem vzrušený, přitom mi trvá dlouho, než se vzruším. Zeptejte se mé manželky." Roy Keane
  5. "Dřív nebo později zapózuji nahý, abych umlčel ty, kteří tvrdí, že jsem tlustý," Jurova reakce na posměváčky
  6. "Radši chodím do sprchy jako poslední. Nejdřív jdou ti s XL a víte, kolik je ještě dalších velikostí, než přijde na řadu ten můj maršál." Petr Švancara
  7. Se svými penězi si dělám, co chci. Měli u sebe 1,7 milionů eur, protože jsem je do Kluže poslal nakoupit čokoládu a sladkosti. Jsou to moje peníze a já je můžu poslat, kam se mi zlíbí." Gigi Becali, majitel Steauy Bukurešť, se snažil tímto originál vysvětlením vyhnout postihu, když jej vyšetřovatelé načapali, že se snaží uplatit soupeře.
  8. Pokud prohrajeme, klidně zabiju všechny hráče, trenéry i ostatní," prezident Bukva
  9. Byly to objektivní důvody, protože hráčům svítilo slunce do očí. Podívali se do slunce a neviděli bránu, spoluhráče. Nevěděli, kam mají běžet, protože byli oslnění, " Ladislav Škorpil
  10. "S cizinci je to vždycky těžké hlavně v komunikaci. Když mají něco platit do kasy, tak nikdo nerozumí a jak je výplata, tak říkají: Super, díky, už tam jdeme." Petr Švancara

Širší nominace na zápas

7. října 2009 v 21:58 | Vitryol |  Nástěnka
Tak je to tady. Rok dření pod trenérkou Pájou je u konce a přichází zúčtování. Kdo pořádně makal, tak se může dočkat toho, po čem sní každý malý i velký fotbalista- zahrát si po boku Jury v dresu SKZ. Dnes po tréninku si Jura s Pájou sepsali nominační list, ze kterého se nakonec 20 šťastlivců objeví v Černíči na trávníku. Jura se sám prohlásil za kapitána (prý promluvila i mafie) a zamluvil si post defenzivního záložníka. A zde je celá nominace: