31. července 2009 v 20:46 | Redakce |  Zvolenovský plesk
Po velmi dlouhých večerech chlastání (rum, vodka, zelená, močola,...) s prezidentem Bukvou opět v pokladne chybí peníze. V Tesku prezident utratil velikánské částky za alkohol (toto nehorázné utrácení by se dalo přirovnat k nákupům hráčů do Realu Madrid). Poté, co se hráči probrali z kocoviny, prezident už dávno byl v Africe a zanechal po sobě pouze účtenku, na kterou nejsou peníze. A proto se dlouho hledal sponzor či šikovný zloděj. Nakonec trenérka rozhodla prodat největší hvězdu týmu - Juru. A proč zrovna Juru? Podívejte se do deníčku:

Sečení trávníčku

12. července 2009 v 18:29 | Tomi a Jura |  Nástěnka
Ve Zvolenovicích stále pršelo, tak někteří hráči začali hrát Dračí doupě. Hřiště bylo opustěné, a tím pádem zarostlo. A proto se pár udatných lidí rozhodlo tomu zamezit - jmenovitě Tom, Jura a Lenka. Vzali si příklad z winbledonského trávníku a šli na věc. Sekačka, srp a turbosekačka byly jejich nejlepšími přáteli na 3,5 hodiny. Lucka po chvilce přinesla kladivo, ale to naši noví šikulové - Pat, Mat a Šach - nepotřebovali. Potom co dílo bylo dokončeno, se měl hrát zápas, ale hráči nebyli: Lenka, Lucka a Jana balily spacáky, bratry Nováky bolí zadky z kola, Pája trénuje babičku a Renďa měla návštěvu ze Skotska. Naštěstí se alespoň někdo našel, a tak se trávník mohl slavnostně vyzkoušet.

Nejlepší sestava 2009

11. července 2009 v 20:14 | Vlken |  Petr Skála
V první anketě vyhrál Petr Skála 10:4 nad druhou Renatou Michálkovou a 10:1 nad Miroslavem Brychtou.
Ve druhé anketě vyhrála Lucie Skálová 12:5 nad svou příbuznou Lenkou Skálovou a nad třetím Vlastimilem Novákem 12:1.
I ve třetí anketě vyhrál někdo ze širší rodiny Skálů - Milan Skála, který porazil svého příbuzného Jiřího Skálu 12:9 (v půlce ankety vyhrával Jura 9:2), Tomáše Kopeckého a bratra Vlasimila Skálu 12:1. Jura, Tom i Vlasťa postupují do boje o druhého záložníka.
!!! Úžasný !!! Další Skála v sestavě SKZ - Vlastimil Skála, který vyhrál nad Jurou 19:12 a nad Tomem 19:2.
Naší střeleckou puškou se stává Radim BUKVA Sedlák ze vzdálené Afriky. Ráďa vyhrál 28:19 nad Jurou. Nad Vlastimilem Novákem 28:3 a nad Lenkou Skálovou 28:2.
Celá sestava vypadá:

Přípravní zápas proti internetové sestavě

10. července 2009 v 20:37 | Tomi a Jura |  Nástěnka
Jelikož se blíží mistrovský zápas, vyzkoušeli jsme ideální internetovou sestavu proti zbytku Zvolenovic. Celý zápas z lavičky sledovala a stopovala naše věrná časoměřička a zapisovatelka Jana, které chceme poděkovat za její přesný a obětavý výkon - DĚKUJEME JANÍ.

• Po prvních 3 minutách oťukávání se na hřiště dostává Martin (hráč na hostování), který svou první střelou otevřel skóre 1:0
  • 6. minuta a Petr Skála opět loví míč ze své brány, po krásné akci celého týmu REST OF zakončené opět Martinem - 2:0
  • Po krásném výkopu Míry, v 8. minutě, se míče ujímá Tom, který přichystává střeleckou pozici pro Martina, který se opět nemýlí - 3:0
  • Poločas končí po obstřelování Petrovi branky, který ovšem v dresu Casillase vše vychytal

• Druhý poločas začíná akcí " já na bráchu, brácha na mě" v podání Vlasty a Míly, která se nepodařila
  • V 12. minutě prokličkoval Martin od rohového praporku až za záda Petra - 4:0
  • V 15. minutě po dalším povedeném výkopu Míry a spracování Toma se míč dostává k Jurovi, který nekompromisně k tyči zakončuje - 5:0
  • 17. minuta a odražený míč končí na kopačce Vlasty, který z půlky hřiště prostřeluje jistotu Míru a snižuje na 5:1 ( toto je oblíbený výsledek naší trenérky Páji - PS. tímto zdělením pozdravujem Páju, která byla v tu dobu na houbách)
  • 19. minuta a střela Lenky jde těsně kolem tyčky a Petr vyhazuje, ovšem pouze k nohám střelce Martina, který se ani tentokrát nemýlil - 6:1 (tímto gólem Martin dostal přezdívku ESO KLÍŠŤA)
  • zbytek zápasu se dohrává u brány BEST OF týmu, který "udržel" 5-ti gólový rozdíl

Zvolenovský superhráč 2009

9. července 2009 v 22:04 | Vlken |  Petr Skála
I tento rok se založily houfy nových soutěží a anket, mezi které patří i Zvolenovský superhráč.

9. července 2009 v 21:36 | Vlken |  Petr Skála
Po týdnu hlasování vyhrál Radim BUKVA Sedlák.

[3] Vlken | E-mail | 18. června 2009 v 16:02 | Reagovat
Žeby se vytvořil tým Skálů?

NE!!

Tento hráč z Afriky je náš talentovaný superhráč.
Po tomto týdnu známe celou nejlepší sestavu SK Zvolenovic podle čtenářu - toto neznamená, že i podle Páji.

2. července 2009 v 13:26 | Vitryol |  Soutěže
Páje zbývá už poslední dílek do ukončení mozaiky o nejlepší sestavu. Kdo bude ten, jehož góly budou rozvlňovat sítě soupeřova týmu? Mezi vyvolenými se už nachází Petr, Lucie, Milan a dnes i Vlasťa - všichni Skálovi. Doplní je v útoku Jura či Lenka? Nebo už skončí nadvláda této rodiny? Hlasujte do příštího čtvrtku.