Únor 2009

Taktiky ve světě

28. února 2009 v 20:48 | Leniseek |  Nástěnka
Jelikož sezona již téměř začíná, náš klub začíná uvažovat o nové taktice pro letošní rok. Aby získalo inspiraci, zabrouzdali jsme po internetu a koukli se, jaké taktiky skrývají velký úspěch některých států. Pokud se vám bude líbit taktika některého státu a chtěli byste, aby takovou měla i eskazet, tak pro ni hlásněte v anketě. Pokud si myslíte, že by mohla mít úplně jinou, tak si stáhněte naše prázdné pole pod nabídkou a nakreslete čáry a my váš návrh na taktiku zveřejníme. (vaše vlastní taktiky posílejte na wles@seznam.cz)


Velikonoce se blíží

20. února 2009 v 20:47 | Tomi |  Nástěnka
Jak jistě všichni víte, kvapem se blíží Velikonoce. No a nám jako redaktorům vyvstala otázka jak letošní Velikonoce Jura přežije. Minulé přežil snadno, neb udeřila zima a on nemohl vyrazit do okolí omlaďovat a těšit dívky svým nástrojem. Ale předloni se Jurova tour po okolních vesnicích tak vydařila, že na ní radši uvalil informační embargo, ale to nám jako redaktorům nevadí a proti cenzuře bojujeme pomocí ilustrace. Viz obrázek.
A jaký je váš názor na to, jak letos Jura dopadne? Bude opět tuhá zima a znemožní mu vyrazit nebo mu naopak počasí popřeje a bude moci obšťastnit široké okolí svou návštěvou? Myslíte, že bude zvracet? A kam? A kde? A co Mirek Dušín, chodil i on na koledu?

Spiderman ve Zvolenovicích

18. února 2009 v 20:08 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Nedávno byl ve Zvolenovicích jednou místní obyvatelkou spatřen Spiderman a den na to nám přišla do redakce tato fotka.

Hned jsme se podivili jak Spiderman přibral a jak se tedy může takto obalen tukem houpat na svém vlákně mezi zvolenovickými mrakodrapy, a proto jsme na mail, ze kterého nám přišla fotka, napsali a přišla nám odpověď, že když netočí filmy a nebojuje se zločinem nemusí přeci Spiderman udržovat fyzičku. Tato odpověď se nám ale zdá velmi nepravděpodobná, a proto se domníváme, že pod kostýmem se skrývá nějaký plagiátor z obce. Zúžili jsme výběr na několik možných pachatelů. Hlasujte tedy v anketě pro toho o kom si myslíte, že by to mohl být.

Dětský karneval

17. února 2009 v 21:28 | Leniseek |  Nástěnka

Nová kampaň

15. února 2009 v 20:21 | Tomi |  Nástěnka
Tak tu máme novou kampaň, tentokráte ne od Jury proti alkoholismu, ale od Bukvy proti rasismu. Bukva svou kampaň pojal velice moderně a spojil lidi a rasy na základě toho co pijí. A co pijete vy? Přiznejte se nám v komentářích a hlasujte v anketě.

Petr proutník

14. února 2009 v 0:43 | Vitryol |  Co nového ve vsi?
Ačkoliv Velikonoce jsou až za dva měsíce, Petr začíná plést proutky. Na tento proutek chce nalákat nějaké dívky, které jsou nejlépe slepé. K tomuto činu si pozval partu kamarádů a jednoho učitele - starého proutníka. Ten Petra a kamarády učí jak na dívky a co s nima dělat.

Jura má problém

12. února 2009 v 20:21 | Tomi |  Nástěnka
Jak ji jistě všichni pamatujete, Jura si kdysi od svého hodného strýčka z východu půjčil peníze na nové dresy doufaje, že bude schopen splácet. Ale chybička se vloudila, nejenom, že půjčené peníze dal presidentovy aby dresy koupil a president se tu od té doby neukázal, ale dnes byl navíc spatřen strýčkův tvrďák, který si přišel pro peníze. Naštěstí tvrďák mnoho rozumu nepobral a vydal se ze svého rodného kraje namísto na západ na jih a skončil kdesi ve Vietnamu, kde zrovna hrál náš spřátelený klub жопа Афин, který zde hrál s místním klubem a který nás na něj upozornil. Takže prozatím se Jura bát nemusí, ale do budoucna by se báti měl...

Sportovec roku 2008

10. února 2009 v 20:46 | Vitryol |  Nástěnka
Ve světě se roztrhnul pomyslný pytel s anketami, takže naše redakce nechce být pozadu. Rozhodli jsme se udělat anketu 6 neúspěšnějších sportovců:

Petr Skála - brankář, který svými zákroky, nad kterými se tajil dech, podržel SKZ
pustil pouze 1 gól

Milan Skála - defenzivní záložník, skvěle bránil, později i útočil, dal gól

Jiří Skála - levý záložník, útok a obrana mu nebyli cizí, skvělé parádičky
dal 1. gól v 55 sekundě a připsal si 3 asistance

Tomáš Kopecký - pravý záložník, skvěle bránil a rozjížděl útoky, perfektní hlavičky
přihrál na 1 gól

Václav Novák - útočník, od Jury dostal kapitánskou pásku a útočil o 106
dal 4 góly a 1 asistenci

Lenka Skálová - brankářka (na hostování v Radkově), která držela tým Radkova, později i útočila


Vítěz ankety dostane cenu až ze Slovenska. Tak nezdržujte se a hlasujte v anketě (nejpozději do 10.3. 2009).

Šport - Váš milý ročník(nočník)

9. února 2009 v 18:14 | Vlken |  Petr Skála
Petr Skála vydal 1. časopis v dějinách klubu SK Zvolenovice - Šport. Doufejme, že se Vám bude líbit. A napočest tomu všemu si Petr Skála změnil přezdívku z Petr Skála na Vlken. Vlken je Petra Skály postava v Diablu II Lord of Destruction, redaktor Blogu eskazet.blog.cz.