Říjen 2008

Jůrova balící technika

25. října 2008 v 20:44 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Jůra se rozhodl, že nám prozradí tajemství jeho úspěchů na zábavách, a toto tajemství se nám rozhodl prozradit formou komiksu, takže pokud máte zájem a umíte anglicky, tak si můžete tento komiks přeložit :) (Místo Jůry je tam napsáno Mike, neboť Jůra původně nechtěl, abychom věděli že je to o něm, ale na poslední chvíli si to rozmyslel, ale nechtěl to již předělávat)

Ronaldinhův otvírák

25. října 2008 v 20:39 | Leniseek |  Nástěnka
S Brazilcem Ronaldinhem se už nějaký ten čas prodává otvírák, který používá i náš Jůra, ale spokojenější by byl, kdyby viděl, že všichni chtějí otvírák s jeho podobiznou a který by používal mnohem raději. A jak vůbec vypadá ten slavný Ronaldinhův otvírák?

Jůra se vrátil z Anglie

25. října 2008 v 20:34 | Leniseek |  Co nového ve vsi?
Tak už je to tady. Dlouho očekávaný moment příjezdu našeho nejmilejšího hráče Zvolenovic. Jůry, který se z Anglie vrátil pln dobré nálady, neboť se po cestě zastavil ve Francii u svého dlouholetého přítele Zinédineho Zidana, se kterým se samozřejmě nezapomněl vyfotit. Mimochodem Zizu, jak smí Jůra říkat Zidanovi, nás všechny ve Zvolenovicích pozdravuje a vzkazuje, že se za námi v nejbližší době zastaví na návštěvu.


Kromě této fotografie si přivezl také týden starý chleba, který si bral už do Anglie. Nedáte si?

Vlasta řádí

25. října 2008 v 20:29 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Tak to vypadá, že Vlasta Novák teď bude mít pestrý život, neboť se provalilo, že údajně chodí na bahenní zápasy se svými spolužačkami a aby toho nebylo málo, berou si s sebou pytel jménem Emil, který je plný kdoví jakejch krámů. Když jsme se zeptali jeho přítelkyně Simči Michálkové, tak nám řekla jediné: "Cože?" a proto to vypadá na to, že tomu nemůže uvěřit stejně jako my. Neb si myslíme, že chodit někam s Vlastou je nebezpečné.

Opět alkohol

25. října 2008 v 14:32 | Tomi |  Nástěnka
Už je to tu zase, uběhlo několik měsíců a kampaň proti alkoholu je opět zde. V plné síle, tentokráte nejen s podporou Jury, jako největšího zvolenovického alkoholika a zvraceče, ale s podporou od všech našich redaktorů a dokonce od soudruha Stalina, který k nám takto promlouvá ze svého chladného hrobu.

Bukva a jeho přítelkyně

22. října 2008 v 21:06 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Ještě donedávna se Bukva snažil uchránit svou přítelkyni před našimi redaktory, ale už tento boj vzdal, neboť ví, že před námi stejně nic neutají. Proto vám přinášíme exklusivní fotografie ze svatby Jůry a Toma, kde nám ji Bukva ukázal. Bohužel chvíli trvá, než se fotografie vyvolají, a proto tuto fotografii zveřejňujeme až dnes. Tak co myslíte? Nesekne jim to spolu?

Jůra má svou vlastní GPD navigaci

22. října 2008 v 20:34 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Přinášíme vám novinky z Jůrova pobytu v Anglii. Tam se Jůra dostal bez problému. Nejspíš si jeho vadného občanského průkazu nevšimli, a proto teď jsou jen 2 nevyjasněné věci. Jestli se vrátí a jesli se v Anglii neztratí. Na první otázku stále ještě neznáme odpoveď ale na tu druhou snad ano. Alespoň doufáme. Dnes nám totiž přišel od Jůry email, kde se nám svěřil, že ještě před odjezdem vymyslel novou navigaci, díky níž se nemůže nikde ztratit. Jelikož název GPS (gde právě su) je již zabrán, vymyslel Jůra svůj vlastní název GPD, jehož český překlad je, snad nejsem v prdeli (GPD je anglická zkratka - to je pro ty, kterým by to nemuselo docvaknout). A jak jeho úža přístroj vypadá?

Jůra vyrazil do Anglie

19. října 2008 v 13:55 | Leniseek & Petr Skála |  Nástěnka
Jůra včera vyrazil do Anglie na školní exkursi, ale bohužel jsme zjistili, že vlastní občanský průkaz, ve kterém je špatně napsáno francouzské "e". Proto se bojíme, že se náš bratr, syn, kamarád, hvězda, vnouček, synovec, přítel,.. již nikdy nevrátí. Přesto je tu naděje, ve kterou všichni doufají. A to v to, že se vrátí. Jaký názor zastáváte vy?
Jako vzorní sourozenci jsme si s Petrem řekli, že zveřejníme Jůrovu poslední fotku, kterou jsme pořídili těsně před jeho odjezdem (studuje na ní poslední detaily, které se týkají již zmíněného zájezdu do Anglie).

Výročí Jůrovi nehody

8. října 2008 v 20:40 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Jůrova nemilá nehoda z mládí motivovala básníky, kteří na Jůrovu nehodu stále vzpomínají a z jeho příhody složili tuto krásnou báseň, která se v nedávné době začala objevovat v učebnicích pro ZŠ, aby již k těmto nehodám nedocházelo. Jednu básničku na toto téma pro vás zveřejníme:
Hrál si Jůra na silnici
a teď leží v nemocnici.
Musí ležet pěkně zticha,
občas jenom smutně vzdychá.
Nebude už nikdy příště
z ulice si dělat závodiště!

K tomuto 10. výročí od této nehody jsme Jůru poprosili, aby nám předvedl, jak vypadal před a po této nehodě.

Jůra po nehodě, před, a jeho vozidlo


Jůra rozšiřuje svou činnost podnikání

8. října 2008 v 20:30 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Jůra rozšiřuje svůj obchod o další výrobky se svou aromatickou rostlinkou momentálně o ložní soupravičku, ke které při objednání do 10 dní od zveřejnění získáte klíčenku jako dárek.