Srpen 2008

Výroky července

10. srpna 2008 v 23:10 | Jiří Skála |  Výroky
Po měsíci se Vám opět hlásíme s našimi nejlepšími výroky. Promiňte za menší zpoždění, ale slavení 18. narozenin je jednou, dvakrát, třikrát... za život. Po vystřízlivění, placení alimentů a vyhnání prostitutek a Bukvy ze vsi, se opět můžeme zase všichni zasmát nad tím nejlepším, co nám červenec dal:
1. Bukva si s námi hraje třešňovou válku a najednou se Lenka podívá Bukvovi do rozkroku a začne se smát.Bukva suveréně praví: "To, že jsem černej neznamená, že mám růžový chcánky!"
2. Filip jí třešně ze stromu a pan Novák se ho zeptá: "Filipe, nosíš plínky?" Filip se udiveně zeptá: "Na co?" A pan Novák: "Na hovna!"
3. Lucka už týden má zlomenou nohu a nesmí chodit ven. Jednou při tréniku se Simča zeptá Jany: "A kde je Lucka? Ta je na táboře?"
4. Filip dostane ranu míčem do hlavy a začne plakat. Všichni se kolem něj zběhnou a utěšují ho. Jen Václav mávne rukou a řekne: "Fílo, ber to s humorem!"
5. Filip nám nechtěl dát míč, tak Jirka vede Fílu domů a říká mu: "Né, abys to řekl mamce!" a Filip slibuje, že neřekne. Jen co se Filip dostane domů, začne brečet a křičí: "Oni mi nechtěli dát míč."
6. Jirka posílá SMS Vlastovi, který je na táboře. V SMS stojí: ZVOLENOVICE - RADKOV 6:1. Vlasta obratem napíše: TEN RADKOV JE CHABEJ. Ale před měsícem povídal: "Asi to vzdáme kontumačně, protože to jasně prohrajem."

Jura si pořídil ZOO 7

10. srpna 2008 v 21:27 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Je to jelen se zlatými parohy, či Jura podváděný nespočtem svých přítelkyň?

Jura je plnoletý

8. srpna 2008 v 14:57 Nástěnka
Byl to ten slavný den

kdy se nám narodil Jiříček.

Je to již pěkný čas,

co nás prudí na tomto světě.

Dnešním dnes vstupuje mezi dospělé,

už je to velký kluk, už je to velký kluk.

Nechť tu s námi ještě chvíli pobude,

nějakou tu láhev vypije,

nějakou tu slečnu oblbne,

nějaký gól dá,

hlavně ať tu s námi žije šťastně ještě hezkou chvíli dál.