Červenec 2008

Párování ve Zvolenovicích

25. července 2008 v 19:15 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Poslední dobou jsme se více zaměřili na soukromí našich hráčů a snažili jsme se o nich dozvědět co možná nejvíce. Bohužel marně. Nikdo nechtěl nic říct, protože se báli, jaké drby by z toho mohli vzniknout a proto jsem se nejprve rozhodla zjistit to s kým se kdo nejvíce schází a jak to mezi těmi osobami doobravdy je. Zjištění bylo velmi zajímavé, a tak jsem se rozhodla podělit se s Vámi o své poznatky. Ve Zvolenovicích je to jeden pár vedle druhého, ale u každého je to jinak vážně. Nejvíce je to vážné u Tomáše Kopeckého a Jiřího Skály, kteří již mají naplánovanou svatbu na 8.8. a všichni, kteří přinesou hodnotné dary jsou srdečně zváni. A druhý vztah, který trochu vybočuje z řady "normálního" vztahu je vztah mezi Lenkou Skálovou a naším prezidentem Radimem Bukvou Sedlákem, kteří spolu mají "bokovácký" vztah a přitom každý z nich má svého "hlavního" partnera, který ale neni v SKZ. Všechny páry (až na jeden) se nám podařilo vyfotit spolu a abyste věděli kdo je kdo, tak jsme vám je pojmenovali a doplnili o malý komentář.
"Nejvážnější" vztah. Tomáš Kopecký a Jiří Skála, kteří jak už sme se zmínili výše spolu plánují svatbu.
"Nejulítlejší" pár. Jana Skálová a Miroslav Brychta. Každý má sice jiný smysl pro humor, ale jinak jim to klape víc než skvěle.
"Nejdivnější" vztah je mezi Lucií Skálovou a Milošem Wolfschützem, kteří rádi hrají před celým týmem na schovávanou ve vysoké trávě a dělají tam kdoví co...ale teď, když je tráva posečená mají smůlu a musejí hledat jiné skrýše kde je nikdo nikdy nenajde.
"Nejmodernější" pár tvoří Vlastimil Novák a Simona Michálková. Bez super IN oblečení nevylezou z domu.
"Nejtajemnější" pár. Renata Michálková a Václav Novák jsou spolu snad od narození. Nikdo nikdy nezjistil přesné datum, kdy spolu začali chodit a ani jak to doopravdy je s těmi údajnými rochody. Na tyto otázky neznají přesné odpovědi ani sami aktéři.
"Nejpéčkovější" pár. Pavla Brychtová a Petr Skála.
"Nejbokovější" pár. Radim Bukva Sedlák a Lenka Skálová. Jak už jsme zmínili výše tento vztah je jen "navíc". Každý z nich má svého právoplatného partnera a tito dva jsou spolu pouze když se náš prezident uráčí přijet. Samozřejmě že v době absence prezidenta si píší a volají.
"Nejroztomilejší" pár = Filip Kučera a Martina Brychtová. Tento pár se nám bohužel nepodařilo vyfotit spolu a bohužel nemáme žádné jejich fotky, které bychom mohli zveřejnit.

Inzertní kancelář

25. července 2008 v 19:11 | Leniseek |  Nástěnka
Rozhodli jsme se pro vás (naše věrné ale i náhodné návštěvníky) založit inzertní kancelář, kterou můžete využívat zcela bezplatně!!! Pokud budete chtít něco prodat, koupit, seznámit se,... piště na wles@seznam.cz a můžeme vám váš inzerát zveřejnit. Doufám že projevíte zájem a napíšete :)

Hledáme sponzory

25. července 2008 v 19:08 | Leniseek |  Co nového ve vsi?
Jelikož Bukva utratí všechny peníze, které mu projdou pod rukama, rozhodli jsme se určit pokladníka, který by se staral o to, aby Bukva nedostal ani korunu pro sebe. Návrhy na nového pokladníka můžete psát do komentářů. Bohužel SKZ chce koupit nové dresy, protože ty staré jsou už pořádně ošoupané. Proto hledáme sponzory, kteří by byli ochotni něco málo přispět pro tento skvělý tým. A víte jak se Bukva vyjádřil k tomu že v pokladničce zase chybí peníze a že neni už ani na dresy od vietmanců?

Že by výplata?

23. července 2008 v 21:33 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Nedlouho po zveřejnění informací o nové knize babičky Prezidenta, se našemu tajnému agentovy podařilo vyfotit Prezidenta s plnou náručí peněz. Už jsme se v redakci zaradovali, že se konečně naplní klubová kasička, zaplatí dluhy, opraví brána a zaplatí se dluhy, které má klub ke svým hráčům, jimž už minimálně rok nedal ani korunu jako výplatu, ale naše radost byla předčasná. Za prvé na naši otázku zdali půjdou vydělané peníze do klubové kasy nás Prezident poslal kamsi neb sám má málo. Za druhé jsme zjistili, že ony peníze byly zimbabwské Dolary a vzhledem k obrovské inflaci si Prezident za tyto peníze pořídil snídani sestávající ze dvou suchých rohlíků. Prostě se naše klubová kasa vyrovnaného rozpočtu zřejmě nikdy nedočká...

Nová kniha

23. července 2008 v 21:15 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Vyšla nová kniha s politickou tematikou. Bohužel to není ona dlouho očekávaná kniha našeho Prezidenta " Jak jsem se mýlil v kampani za Děti z Afriky." Přesto jde o velice kvalitní titul vydaný příslušníkem prezidentovy rodiny. Sice se říká: "Nesuď knihu podle přebalu.", ale posuďte sami jak je obal kvalitní a přímo čiší uměním. Nenechte se zmást podobností jmen, knihu nenapsala ta Božena Němcová o níž se většina z nás učila ve škole, ale prezidentova babička, která píše pod tímto pseudonymem a nepřála si být jmenována.

Fotogalerie

21. července 2008 v 20:07 | Tomi |  Nástěnka
Rozhodl jsem se zřídit fotogalerii. Jelikož to poskytovatel serveru na blog neumožňuje, musel jsem ji dát jinam. Pro přechod na galerii klepněte na odkaz.

Hasiči

20. července 2008 v 22:28 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Jak jistě všichni vědí, je Jura pilným dobrovolným hasičem. No, a naší redakci se podařilo získat fotku jeho spolubojovníků s ohněm ihned po akci, i když tentokrát zřejmě nebojovali pouze s ohněm, ale i s nějakým tím alkoholem...

Stěhování?

20. července 2008 v 22:24 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Bude se náš Prezident stěhovat? Podle všeho ANO! Pomocí nelegálního sledovacího software se nám podařilo získat fotku, na které si prezident zrovna prohlíží svůj nový byt.

Jura si pořídil ZOO 6

20. července 2008 v 22:14 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Jura stále rozšiřuje svou Zoo. Teď ke své slepičce pořídil i kohoutka. Jestli bude dobrý chovatel, tak se zřejmě za nedlouho dočkáme i kuřátek. Zvadlého hřebínku si nevšímejte, ve všech dalších partiích je kohoutek v pořádku, pevný a akce schopný.

Jura si pořídil ZOO 5

18. července 2008 v 19:07 | Tomi |  Zvolenovský plesk
Další přírůstek do Jurovi Zoo je příbuzný známé televizní myší hvězdy Jerryho. Jura ho mimo jiné používá na tajné operace ve skladech výbavy konkurenčních klubů.