Květen 2008


Místoprezisent v akci

24. května 2008 v 21:57 | Tomi |  Co nového ve vsi?
Náš Místoprezisent se dnes po dlouhé době nechal vyfotit. Bohužel, zuby si ani po velice dlouhé době nevyčistil a tak podle toho vypadají.

Reklamní předměty

23. května 2008 v 19:29 | Tomi |  Nástěnka
Den se se dnes sešel a mi redaktoři jsme se rozhodli vydat limitovanou edici klíčenek a triček s motivem Jury. Ceny se různí, musím pouze upozornit, že případná výroba a dovoz jednoho kusu z Číny vyjde pěkně draho. Doporučuji proto případným zájemcům se sloučit do větší skupiny aby se tak náklady za vyrobení matrice, výrobků a následnou dopravu rovnoměrně rozdělily. Ideální počet zájemců by byl asi 100 000. Při takovémto počtu reklamních předmětů a při použití méně ekologických výrobních postupů a barev s těžkými kovy mohly vejít na asi 10 Kč za klíčenku. Samozřejmě k tomu musíme připočítat daně a marži Eskázet za zprostředkování obchodu, která činí 10 Kč za klíčenku a 30 Kč za tričko či tílko. V případě zájmu piště na mail koptom@centrum.cz. Platí se samozřejmě předem a vše je bez záruky.

P.S. Všechny výdělky z prodeje jdou samozřejmě do kasy Eskázet. O jejich dalším osudu rozhodne náš prezident.

Návrat Jury

23. května 2008 v 15:02 | Jiří Skála |  Nástěnka
Po dlouhé době se na scéně objevila hvězda Zvolenovic a nepostradatelný hráč Jiří Skála.
Nejlepší levý záložník trávil svou uzdravovací kúru ve Francii, a ne s 3 travestity,
jak se říkalo v tisku. Jura tam měl i poselství -> přemluvit Zinédine Zidana k přestupu do
Zvolenovic. Uvidíme jak pořídil. Můžete hlasovat v anketě.
PS. Jura se svou plynou francouzštinou domluvil všude a dokonce tam zbalil i pár děvčat
(věk neznámý) na tuto romantickou větu: Je voudrais acheter du croissant.

Hledá se doktor a masér

22. května 2008 v 17:24 | Jiří Skála |  Nástěnka
Sezona už je v plném proudu, ale tým Zvolenovic stále není sehraný. Mohou za to
časté zranění a nemoci. Vzpomeňme například na salmonelu Petra Skály, dlouho-
době zraněného Jiřího Skálu -nikdo neví, co mu je a kde je (hodně se mluví o Třebíči
a švédské bedně, s kterou měl už dříve Jirka problémy, a o klukovi, kterému Jura
sváděl přítelkyni) a nedávné zranění nohy Lucie Skálové, která si hrála s kozou.
A proto se vedení SKZ rozhodlo jednat o zlepšení zdravotních stavů hráčů.
Prosíme o Vaše návrhy o doktora a maséra psát do komentářů.
PS. horkým kandidátem je Jiří Vuška

Jura a Bořek v jednom

20. května 2008 v 19:04 | Petr Skála |  Petr Skála
Jurovi nestačili peníze z platů, protože každý den pozval nějakou hezkou slečnu na rande. A proto se dal na točení Bořka Stavitele. Doufejme že mu už peníze budou stačit, protože bych se nerad díval každý den na jeho tlamu.

Zvolenovický plesk a jeho další novinky

20. května 2008 v 8:34 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Podle nových drbů, které se šíří o Bukvovi si za peníze, které patří eskazet koupil nové auto. Řidičák si stihl udělat nedávno a své dovednosti se snaží ukazovat v tomto autě. Zajímalo by nás kolik stálo a kolik slečen už na něj sbalil. Doufáme že nám k tomu něco řekne a že nebude dělat mrtvého brouka jako u ostatních článků, u kterých by podle nás měl reagovat ! A jak vůbec jeho nové auto, se kterým zřejmě podle jeho stavu mockrát nejel vypadá?

Anketa oblíbenosti

15. května 2008 v 18:46 | Tomi |  Co nového ve vsi?
Jelikož počet návštěvníků našeho blogu utěšeně narůstá rozhodl jsem se zjisti, kterého redaktora mají naši návštěvníci nejraději. Anketa končí za měsíc, kdo do té doby získá nejvíce hlasů zvítězí a bude oceněn čestným titulem.

Jura z plakátu

15. května 2008 v 18:41 | Tomi |  Zvolenovský plesk
V dnešních odpoledních hodinách byl Jura spatřen u místní plakátovací plochy, brumlaje si pod své vousy, které za chvíli už budou stejné jako je měl Salvador Dalí " Co mi to v tý školní jídelně dali do mlíčka, vždyť já tu pěknou prsatou slečnu s pívíčkem vidím třikrát! To zas bude doma čoromoro, že jsem se namazal už ve škole! " a s těmito slovy jal se Jura urychleně do pohybu směr domov. Podle očitých svědků nejenom, že domů dorazil, ale dokonce se urychleně přesunul na záchod odkud zřejmě po zbytek dnešního dne nevylezl, neboť dnes ani nebyl na tréninku.

Jura opět překvapuje

6. května 2008 v 16:47 | Leniseek |  Zvolenovský plesk
Jura opět překvapuje! Nedávno jsme narazili na část Francie, kterou náš Jura vlastní a jmenuje se jak jinak než po něm Jura. Nyní už se nemůžeme divit tomu, že když šel na střední školu ani se nemusel dlouho rozmýšlet jaký druhý cizí jazyk si vybere. Teď by nás jen zajímalo proč lidé z Jury o našem Jurovi říkají : C'est une brute paf. Když jak Jura říká : ,,mají mě moc rádi a skvěle si spolu rozumíme,, a také když Jura říká že s pitím už skoncoval. Jestli se chcete do Jury podívat, tak byste si mohli prostudovat mapu, kterou jsme sehnali, a která se nám zdá celkem výstižná. A pokud chcete slevu, tak byste se s Jurou měli začít kamarádit, a pokud jde o nějakou slečnu, tak je úspěch stoprocentní.